Rowy Domy letniskowe

Home > Rowy > Rowy Domy letniskowe

Dom Letniskowy "Relaks" Rowy

Oferujemy dom letniskowy w cichej i spokojnej okolicy Rowów.

Oferujemy państwu atrakcyjnie położony dom letniskowy w cichej i spokojnej okolicy Rowów. Domeną tej okolicy jest mnóstwo zieleni, którą tworzą zadbane trawniki jak i ładnie przystrzyżone żywopłoty zapewniające prywatność, natomiast niepowtarzalną atmosferę pięknie rosnące krzewy i kwitnące kwiaty, co gwarantuje idealne warunki do wypoczynku. Nasz wygodnie urządzony dom posiada: - pokoje 2 i 3 osobowe ( max. 12 osób ) - pokój z kominkiem + TV SAT - pełen węzeł sanitarny - kuchnię - ogród - dodatkowo do dyspozycji gości meble ogrodowe oraz grill. Parking dla samochodów na zamykanej bramą, ogrodzonej posesji.

INNE INFORMACJE:

Rowy to również Słowiński Park Narodowy a w nim szlaki turystyczne zarówno piesze, konne jak i rowerowe prowadzące do tarasów widokowych na jeziora Gardno, Dołgie Małe, Dołgie Wielkie oraz to innych równie pięknych miejsc np. Czołpińskiej Wydmy i Latarni czy Smołdzińskiego Lasu. W ofercie Rowów znajduje się także przystań z wypożyczalnią kajaków i rowerów wodnych, a dla wędkarzy możliwość wędkowania morskiego oraz sródlądowego. Odległość do morza to ok. 600m. Rezerwacje tylko telefonicznie. ZAPRASZAMY !!!

OKOLICE OBIEKTU:

W niedalekim sąsiedztwie znajduje się plac zabaw dla dzieci oraz świetny na letnie spacery i nie tylko - las. Dostępne są także: - sklepy spożywcze - restauracje - bary - pizzerie - salon gier - punkt " it " dodatkowo dla aktywnych: - wypożyczalnia rowerów i gokartów - basen - kort tenisowy - boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki.

CENNIK:

Ceny za jedną dobę wynajęcia całego domu w zależności od terminu to: 300 - 350 PLN dla max. 10 osób 350 - 400 PLN dla max. 12 osób UWAGA! Istnieje możliwość negocjacji cen. Wolne terminy: 01.07.2013 - 13.07.2013 14.08.2013 - 15.09.2013

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.