Rowy Domy Letniskowe

Home > Rowy > Rowy Domy Letniskowe

Dom letniskowy "Bajka" Rowy

Dom letniskowy dla 8-10 os. z pięknym ogrodem.

Do Plaży: 1300 m.
ul. Bukowa 17, Rowy

Oferujemy do wynajęcia dom z pełnym wyposażeniem, przeznaczony dla 8-10 osób. Parter domu, to otwarta przestrzeń, na którą składa się duża kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz zmywarką, jadalnia, salon z kominkiem, TV SAT oraz łazienka. Na piętrze znajduje się łazienka, 3 pokoje- duża sypialnia i 2 mniejsze, kącik zabaw dla dzieci oraz holl. Do dyspozycji mają państwo duży i piękny ogród, huśtawkę i ślizgawkę dla dzieci . Na terenie posesji można zaparkować 3 samochody. Posesja jest ogrodzona. Nasz dom stoi przy spokojnej i cichej ulicy. Niedaleko znajdują się basen, korty tenisowe, centrum gastronomiczno - handlowe, dyskoteka, dancing. Odległość od morza 1300m (20 min spacerem). Dom świetnie nadaje się do wypoczynku, spełnia różnorodne oczekiwania. Jego wyjątkowo korzystna lokalizacja, wygodne wyposażenie - pozwalają na zaspokojenie wszystkich oczekiwań związanych z urlopem.

NASZA OFERTA:

Posiadamy duży taras z markizą chroniącą przed słońcem lub deszczem, meble ogrodowe, grill stały i przenośny oraz huśtawkę i ślizgawkę dla dzieci. Na posesji mogą znajdować się 3 samochody, teren jest ogrodzony.

OKOLICE OBIEKTU:

Nasz dom stoi przy spokojnej i cichej ulicy. Niedaleko znajdują się basen, korty tenisowe, centrum gastronomiczno - handlowe, dyskoteka, dancing. Odległość od morza 1300 m

CENNIK:

Cennik 2018 do 10 osób za dom za dobę: maj - 250 zł do 23 czerwca - 300 zł od 23 czerwca do 18 sierpnia - 500 zł 18 sierpień - 1 wrzesień - 400 zł 1 wrzesień - 30 wrzesień - 250 zł Do ceny doliczamy media (prąd, woda)

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.