Rowy Domy Letniskowe

Home > Rowy > Rowy Domy Letniskowe

Dom Letniskowy Rowy

Dom letniskowy w całości do wynajęcia.

Domek wygodnie zmieści dziesięć osób. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, telewizorem (antena sat.) i wieżą stereo, kuchnia z pełnym wyposażeniem (kuchenka gazowa, mikrofalowa, lodówka) połączona jadalnią z salonem oraz duża łazienka (z dwoma umywalkami, bidetem, wanną z natryskiem oraz pralką automatyczną). Na piętrze znajdują się cztery sypialnie (dwie 3-osobowe, dwie 2-osobowe) i ubikacja. Przed domem jest zadaszony taras, na którym stoją meble ogrodowe (grill na działce). Działka jest ogrodzona z możliwością zaparkowania trzech samochodów.

OKOLICE OBIEKTU:

Odległość domku od morza to ok. 900 m przez las. Do sklepów, restauracji, basenu, wypożyczalni rowerów i kortów tenisowych jest ok. 200 m. Bezpośrednie sąsiedztwo Słowińskiego Parku Narodowego zapewnia ciekawe trasy rowerowe i atrakcyjne łowisko dla wędkarzy.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.