Apartamenty Zacisze Rowy

Home > Rowy > Apartamenty Zacisze Rowy

Apartamenty Zacisze Rowy

Dwa niezależne apartamenty

Do Plaży: 1100 m.
Wiązowa 6, Rowy

Zapraszamy na nadmorski wypoczynek w Rowach.Oferujemy dwa niezależne apartamenty do zamieszkania przez cały rok,z zadaszonymi tarasami po 14m2 .Każdy apartament składa się z dwóch sypialni, pokoju dziennego , w pełni wyposażonej kuchni i łazienki,TV SAT ,radio,mikrofalówka .Posesja jest ogrodzona z grillem i miejscem na samochody.Nasz dom stoi przy spokojnej i cichej ulicy.Niedaleko znajdują się basen, korty tenisowe, centrum gastronomiczno - handlowe, dyskoteka, plac zabaw ,stołówka .U nas spędzą Państwo miłe, spokojne i fantastyczne chwile.ZAPRASZAMY odległość od morza ok 1100m (20min spacerkiem)

NASZA OFERTA:

grill,zadaszone tarasy,miejsca parkingowe,teren ogrodzony

OKOLICE OBIEKTU:

Nasz dom stoi przy spokojnej i cichej ulicy otoczonej pięknym lasem .Niedaleko znajdują się basen, korty tenisowe, centrum gastronomiczno - handlowe, dyskoteka, dancing, stołówka. Możliwość jazdy na koniach(odleg. ok 2km)quady, wypożyczalnia rowerów.

CENNIK:

apartament sezon 300 zł/dobę----- www.rowy.pl.tl

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.