Rowy Domy letniskowe

Home > Rowy > Rowy Domy letniskowe

Apartamenty i domki letniskowe Rowy

Dom letniskowy 7 osobowy w całości do wynajęcia.

Oferujemy dwa duże apartamenty 7 osobowe, stanowiące połowę bliźniaka, komfortowo wyposażone. Parter - salon, kuchnia w pełni wyposażone(kuchenka dwupalnikowa, lodówka, kuchenka mikrofalowa,wszystkie potrzebne naczynia) łazienka (kabina prysznicowa, umyalka, w-c, pralka) Piętro - 3 sypialnie 2,2,3 osobowe Taras - meble ogrodowe i plażowe. Mamy w ofercie też jednopokojwe domki 4 osobowe, dokładne informacje na stronie www.rowy.pomorze.pl

NASZA OFERTA:

Apartament i domki czterosobowe położone są w zacisznym, spokojnym miejscu w Rowach, przy sosnowym lesie, na działce o powierzchni około 600m2, dużo miejsca do zabaw dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, zapewnione miejsce parkingowe. Możliwość zabrania ze sobą zwierzątka.

OKOLICE OBIEKTU:

W okolicy znajdują się sklepy, bar, pizzeria, restauracja, basen, korty tenisowe - około 100m. Do morza dojście przez las- około 600m.

CENNIK:

Cena za pobyt w apartamencie wynosi od 140zł do 370zł za dobę w zależności od terminu. Cena domku 4 osobowego wynosi od 90zł do 150zł za dobę za domek.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.