Ośrodek Wczasowy ZEM - TOURIST Pustkowo

Home > Pustkowo > Ośrodek Wczasowy ZEM - TOURIST Pustkowo

Ośrodek Wczasowy ZEM - TOURIST Pustkowo

Cena od 75 zł/os.
Do Plaży: 100 m.
ul. Słoneczna 25, Pustkowo, Pustkowo

Ośrodek "ZEM - TOURIST" położony jest w centrum Pustkowa, w odległości ok. 100 m od zejścia na plażę. Usytuowany jest na dużym, zielonym 2,5 hektarowym, ogrodzonym terenie i dysponuje bogatym zapleczem rekreacyjnym i rehabilitacyjnym.

Na terenie ośrodka do dyspozycji naszych Gości oddajemy:

  • baseny odkryte - jeden pływacki o wymiarach 15 m x 13 m, drugi basen dla dzieci z mini parkiem wodnym
    (baseny czynne w okresie sezonu letniego - lipiec i sierpień),
  • tenis stołowy,
  • nowy plac zabaw i kącik zabaw dla dzieci,
  • zadaszone miejsce na ognisko, 
  • parking niestrzeżony, ogrodzony,
  • bazę rehabilitacyjną

NASZA OFERTA:

Ośrodek oddaje do dyspozycji Gości miejsca noclegowe w dwóch budynkach:

W budynku A znajdują się 2 i 3 osobowe pokoje z łazienkami przeznaczone dla uczestników turnusów rehabilitacyjnych w ramach prewencji rentowej ZUS, recepcja, winda oraz gabinety zabiegowe.

Budynek połączony jest z dużą, słoneczną stołówką, na której serwujemy posiłki. Śniadania i kolacje podawane są w formie bufetu, obiady dwudaniowe podawane są przez obsługę do stolika. 

W budynku B znajdują się pokoje przeznaczone na pobyty wczasowe i innego rodzaju turnusy organizowane przez Ośrodek, świetlica oraz winda. W pokojach jest dostępna sieć WIFI.

Do dyspozycji gości są:

  • Pokoje 2 - osobowe z łazienkami (natrysk, wc, umywalka),wyposażone w dwie wersalki (możliwość zakwaterowania 4 osób), szafkę nocną, szafę wnękową, ławę, foteliki, TV, lodówkę, półkę, sprzęt plażowy (wiatrochron, leżaki, koc), czajnik, naczynia (szklanki, talerzyki, sztućce).
  • Pokoje 3 - osobowe z łazienkami (natrysk, wc, umywalka), wyposażone w dwa tapczany i wersalkę lub podwójne łóżko i rozkładaną sofę (możliwość noclegu 4 osoby w pokoju), szafkę nocną, szafę wnękową, ławę, foteliki, TV, lodówkę, półkę, sprzęt plażowy (wiatrochron, leżaki, koc), czajnik, naczynia (szklanki, talerzyki, sztućce). Część pokoi posiada balkon.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.