OW Bałtyk Poddąbie

pokoje 2, 3, 4os z łazienkami, kort, bar fitness,

icon location
OW Bałtyk
ul. Promenada Słońca 1, 76-211 Poddąbie
Do Plaży: 300 m.

OPIS OBIEKTU:

Kameralny, całoroczny hotelik z pyszna kuchnią, miłym wnetrzem i domową atmosferą. Pokoje z łazienkami, TV, czajnikami. Plac zabaw dla dzieci, parking, kort tenisowy, bar, restauracja, ogródek, grill, sauna itp. Położenie 300m od plazy na leśnej polanie sosnowo-bukowego lasu. dojazd asfaltem, na końcu drogi... zapraszamy przez cały rok, także szkolenia, wesela, zimowiska, plenery.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Poddąbie - podobne noclegi

Domek Letniskowy Poddąbie - DEMEK LETNISKOWY W CAŁOŚCI DO WYNAJĘCIA . DOMEK LETNISKOWY DLA 6 OSÓB W CAŁOŚCI DO WYNAJĘCIA. 3 POKOJE, WERANDA, KUCHNIA WYPOSAŻONA, ŁAZIENKA, TOALETA, KOMINEK, GRILL,MEBLE PLAŻOWE,PRALKA AUTOMATYCZNA, HUŚTAWKA OGRODOWA NIE DAJEMY TYLKO RĘCZNIKÓW, ... Więcej informacji

Poddąbie - zobacz pozostałe miejsca noclegowe: