Poddąbie Domki Letniskowe

Home > Poddąbie > Poddąbie Domki Letniskowe

Domki Letniskowe Plażowa Poddąbie

Komfortowe domki letniskowe 5-7 osobowe do wynajęcia. Blisko morza.

Do Plaży: 300 m.
ul.Plażowa16 A i B, Poddąbie

Do wynajęcia dwa przytulne domki letniskowe, położone w lesie blisko plaży w małej wiosce Poddąbie (pomiędzy Ustką i Rowami). Domki są parterowe, wyposażone w niezbędny sprzęt codziennego użytku. Ogrodzone niskim płotem. Jednorazowo w każdym domku może mieszkać max 7 osób są dwie sypialnie 2 i 3 osobowe oraz 2 miejsca do spania ew w pokoju dziennym na rozkładanej kanapie. Kuchnia jest w pełni wyposażona w potrzebny sprzęt. Na wyposażeniu również pralka Przed każdym domkiem jest parking na 2 samochody.

NASZA OFERTA:

Domki znajdują się w bardzo ładnej okolicy przy przepięknym wybrzeżu klifowym oraz szerokiej plaży. Znajdą tu Państwo Znakomite warunki do spacerów i wypoczynku. * Interesujące trasy rowerowe i trekingowe w okolicy * Słowiński Park Narodowy * Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach * Zabytkowa Latarnia Morska w Czołpinie oraz wydmy *Dolina Charlotty ( gdzie odbywają się koncerty w okresie letnim np latem 2013 był Carlos Santana *Nadmorskie jeziora takie Gardno oferują możliwość uprawiania sportów wodnych takich jak surfing, kite, kajakarstwo *Okoliczne lasy obfitują w grzyby i jagody i co roku przyciągają ludzi lubiących ten rodzaj wypoczynku. W bliskiej odległości obiektu znajduje się: *wypożyczania rowerów oraz gokartów *plac zabaw dla dzieci *sieć gastronomiczna i sklepy

INNE INFORMACJE:

Prosimy naszych gości o pozostawienie domku POSPRZĄTANEGO jest również możliwość zlecenia posprzątania za dodatkową opłatą

OKOLICE OBIEKTU:

Domki położone są bardzo blisko zejścia na plażę ok 300 m trzeba przejść tylko przez las. W miejscowości jest kilka dobrze zaopatrzonych sklepów, restauracje, karczma , smażalnie, piekarnia, lodziarnia.

CENNIK:

maj-200 zł/doba do 15/06 250 zł /doba od 15/05 do do 27/06 300 zł doba od 27/06 do 22/08 400 zł doba

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.