Poddąbie Domki Letniskowe

Home > Poddąbie > Poddąbie Domki Letniskowe

Domek letniskowy POD KOGUTEM Poddąbie

Uroczy domek letniskowy położony tuż pod lasem. Wysoki standard.

Do Plaży: 500 m.
ul.Brzozowa9, Poddąbie

Do wynajęcia klimatyczny, przytulny domek letniskowy , znajdujący się nad morzem w Poddąbiu ( pomiędzy Ustką a Rowami) w spokojnej okolicy tuż przy lesie. Do niedaleko znajdującej się plaży prowadzi urocza droga przez piękny las. Domek jest parterowy wyposażony w niezbędny sprzęt codziennego użytku. TV kuchnia Łazienka, pralka 2 sypialnie salon z kominkiem typu "koza" Ogrodzony. Jednorazowo w domku może mieszkać max 8 osób są dwie sypialnie 2 i 4 osobowe oraz 2 miejsca do spania ew w pokoju dziennym na rozkładanej kanapie. Kuchnia jest w pełni wyposażona w potrzebny sprzęt. Przed domkiem jest parking na 2 samochody.

NASZA OFERTA:

Domek znajdują się w bardzo ładnej okolicy przy przepięknym wybrzeżu klifowym oraz szerokiej plaży. Znajdą tu Państwo Znakomite warunki do spacerów i wypoczynku. * Interesujące trasy rowerowe i trekingowe w okolicy * Słowiński Park Narodowy * Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach * Zabytkowa Latarnia Morska w Czołpinie oraz wydmy *Dolina Charlotty ( gdzie odbywają się koncerty w okresie letnim np latem 2013 był Carlos Santana *Nadmorskie jeziora takie Gardno oferują możliwość uprawiania sportów wodnych takich jak surfing, kite, kajakarstwo *Okoliczne lasy obfitują w grzyby i jagody i co roku przyciągają ludzi lubiących ten rodzaj wypoczynku. W bliskiej odległości obiektu znajduje się: *wypożyczania rowerów oraz gokartów *plac zabaw dla dzieci *sieć gastronomiczna i sklepy

CENNIK:

od 200 zł /dobę w maju do 400 zł/dobę w lipcu i sierpniu

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.