Bałtyk Apartamenty Poddąbie gm Ustka

Komfortowe i eleganckie apartamenty na polanie leśnej nad samym morzem.

icon location
Bałtyk Apartamenty
Poddąbie. ul. Promenada Słońca 1, 76-211 Poddąbie gm Ustka
Do Plaży: 300 m.

OPIS OBIEKTU:

Komfortowe i eleganckie Apartamenty 2/3-pokojowe z wyposażonymi aneksami kuchennymi, tarasy, łazienki, kort tenisowy, plac zabaw, teren rekreacyjny, parking. Wokół restauracje i sklepy, Na piękną, szeroką piaszczystą plaże ok 300m, ścieżki rowerowe, punkty widokowe, Obszar Krajobrazu Chronionego, otulina Słowińskiego Parku Narodowego. Strefa uzdrowiskowa Uzdrowiska Ustka. Serdecznie zapraszamy.

NASZA OFERTA:

Kort tenisowy w cenie, basen (jesli dostawca zdąży przed lipcem :) ), plac zabaw dla dzieci, teren rekreacyjny, ognisko i grill. Tereny zielone, starodrzew.

OKOLICE OBIEKTU:

Maleńka polana w lesie nad samym morzem zatem wszędzie bardzo blisko, nie dalej niż 400m. Tu się kończy malownicza droga dojazdowa zatem i ruch samochodowy wyłącznie lokalny i nieduży. miejscowość głównie dla osób szukających ciszy i spokoju, ceniących komfort i wypoczynek w dobrych warunkach.

CENNIK:

Ceny w sezonie od 1260 zł za Apartament/tydzień do 2500zł/apartament /tydzień. Apartamenty od 2 do 6 osób.

INNE INFORMACJE:

Zwierzątka przyjmujemy jedynie po wcześniejszym uzgodnieniu z opłatą dodatkową 100zł/tydzień.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Poddąbie gm Ustka - podobne noclegi

Domek Letniskowy Poddąbie gm Ustka - DEMEK LETNISKOWY W CAŁOŚCI DO WYNAJĘCIA . DOMEK LETNISKOWY DLA 6 OSÓB W CAŁOŚCI DO WYNAJĘCIA. 3 POKOJE, WERANDA, KUCHNIA WYPOSAŻONA, ŁAZIENKA, TOALETA, KOMINEK, GRILL,MEBLE PLAŻOWE,PRALKA AUTOMATYCZNA, HUŚTAWKA OGRODOWA NIE DAJEMY TYLKO RĘCZNIKÓW, ... Więcej informacji

Poddąbie gm Ustka - zobacz pozostałe miejsca noclegowe: