Dom Gościnny CLARO Pobierowo

Home > Pobierowo > Dom Gościnny CLARO Pobierowo

Dom Gościnny CLARO Pobierowo

Obiekt znajduje się w spokojnej okolicy z niedużym zagęszczeniem budynków.

Cena od 35 zł/os.
Do Plaży: 400 m.
ul. Poznańska 12A, Pobierowo

Zapraszamy na wypoczynek w Domu Gościnnym Claro. Obiekt znajduje się w spokojnej okolicy z niedużym zagęszczeniem budynków. Odległość do ul. Grunwaldzkiej (głównego deptaku wyłączonego z ruchu na okres gorącego sezonu) jak zarazem do jednego z najładniejszych w Pobierowie zejść na plażę to ok. 400m. Pieszy spacer zajmie ok 5-7 minut. Ten dwupiętrowy budynek powstał w 2016 r. i zawiera 11 pokoi. Nie przyjmujemy gości ze zwierzętami.

NASZA OFERTA:

Każdy pokój wyposażony jest w: - łazienkę - mała lodóweczka hotelowa - czajnik - telewizor LCD lub LCD/LED - podstawowy zestaw naczyń i sztućców. Dwa pokoje 3 osobowe znajdujące się na parterze posiadają niezależne wejścia z zewnątrz oraz niewielką płytę indukcyjną do podgrzewania potraw. Wszystkie pokoje znajdujące się na kondygnacjach są z balkonami. Na każdym piętrze można skorzystać z w pełni wyposażonego aneksu kuchennego dostępnego dla wszystkich gości. Na pierwszym piętrze znajduje się 5 pokoi: -dwa pokoje 3 osobowe -dwa pokoje 2 osobowe -pokój typu studio - 4 osobowe (dwa pomieszczenia). Na drugim piętrze znajdują się 4 pokoje: -dwa pokoje 2 osobowe -jeden pokój 3 osobowy -jeden pokój 4 osobowy. Zapewniamy miejsce parkingowe, dostęp do grilla, sprzętu plażowego oraz placu zabaw. Na terenie obiektu można skorzystać bezprzewodowego internetu WiFi.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.