Pokoje i Apartamenty Konik Morski Ostrowo

Pokoje i Apartamenty Konik Morski Ostrowo

Zapisz

Konik Morski to obiekt położony w cichej dzielnicy Ostrowej przy ulicy Sosnowej 44. oddalony około 1200 m od szerokiej, piaszczystej plaży. W pobliżu obiektu znajdują się sklepy, bary, restauracje. Do oferowania mamy 20 miejsc noclegowych, w zależności od oczekiwań gości- od pokoi 2, 3 oraz 4-osobowych, po dwupokojowych, komfortowych apartamentach z aneksami kuchennymi. Na terenie pensjonatu mały plac zabaw dla dzieci, grill oraz altana. Jest to idealne miejsce dla rodziny, osoby chcące znaleźć spokój, czyste powietrze i wypoczywać na plaży, należącej do najszerszej i najładniejszej na wybrzeżu.


NASZA OFERTA:

Wszystkie pokoje są z łazienkami, telewizorem oraz bezprzewodowym internetem (WiFi). Poza jednym pokojem- wszystkie posiadają balkony lub tarasy.

Pokaż więcej

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie