Ośrodek Wczasowo-Leczniczy ZACISZE Niechorze

Home > Niechorze > Ośrodek Wczasowo-Leczniczy ZACISZE Niechorze

Ośrodek Wczasowo-Leczniczy ZACISZE Niechorze

IDEALNE MIEJSCE NA NADMORSKI RELAKS

Zapraszamy do pięknej, nadmorskiej miejscowości, jaką jest Niechorze, położone między morzem Bałtyckim, a jeziorem Liwia-Łuża. Niezwykły klimat i urok Niechorza sprawia, że wszyscy, którzy raz tutaj byli, nie myślą o wczasach gdzieś indziej. Oddajemy Państwu do dyspozycji około 200 miejsc noclegowych zlokalizowanych w 4 obiektach.

NASZA OFERTA:

Wszystkie pokoje posiadają łazienki, czajnik elektryczny, ręczniki oraz sprzęt plażowy. Dodatkowo pokoje o podwyższonym standardzie posiadają w pokoju lodówkę. Pokoje podzielone są na dwa standardy: podwyższony (nowsze wyposażenie) standardowy W pokojach o wyższym standardzie znajduje się dodatkowo lodówka. Naszym atutem jest wyśmienita kuchnia. Miła obsługa oraz atrakcyjny wygląd jadalni umilą gościom jedzenie najlepszych w Niechorzu, prawdziwie domowych śniadań, obiadów i kolacji. Dla dzieci do 7 lat proponujemy możliwość wykupienia 1/2 wyżywienia. Na terenie ośrodka znajdują się: kawiarnia, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko. W trakcie pobytu oferujemy gościom udział w różnego rodzaju imprezach: ognisko z pieczeniem kiełbasek, wieczorek taneczny z muzyką na żywo, wycieczki piesze i autokarowe, zwiedzanie Niechorza i okolic oraz imprezy okolicznościowe organizowane przez animatora (pedagog z wieloletnim doświadczeniem). Dla najmłodszych proponujemy zajęcia plastyczne, baliki oraz gry i zabawy na plaży. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: wczasy 7 dniowe wczasy 14 dniowe pobyty indywidualne na dowolną ilość dni turnusy rehabilitacyjne Baza noclegowa przygotowana jest również do przyjęcia zielonych szkół, grup kolonijnych oraz obozów sportowych. Ośrodek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu sportowego, na który składają się: boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, korty tenisowe, oraz bieżnia lekkoatletyczna. Posiadamy wpis do rejestru ośrodków przyjmujących turnusy rehabilitacyjne OD/32/0042/09. Zapraszamy do spędzenia wolnych chwil w naszym ośrodku.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.