Pod Kasztanem Mrzeżyno

Dom wczasowy oraz Kempingi - pokoje 2,3,4-os. Stołówka

icon location
Pod Kasztanem
ul. Marynarska 5, 72-330 Mrzeżyno
Do Plaży: 90 m.
icon price card
Cena od  29  zł/os.

OPIS OBIEKTU:

"owpodkasztanem.pl" Nasz ośrodek mieści się w miejscowości Mrzeżyno w województwie zachodniopomorskim w bardzo charakterystycznym miejscu jakim jest ujście rzeki Rega do morza Bałtyckiego. Ośrodek położony jest w odległości 90 m od morza, a jego lokalizacja zapewnia naszym wczasowiczom spokój i relaks. Zapewniamy akcesoria niezbędne na plaży : koce, parawany, jak i umilające pobyt nad wodą: piłki , badminton i inne . Osobom preferującym aktywne formy wypoczynku proponujemy zwiedzanie Mrzeżyna i okolic na rowerach dostępnych w ośrodku. Gwarantujemy Państwu że wczasy spędzone w naszym ośrodku będą niezapomniane i z pewnością będziecie Państwo chcieli spędzić u nas kolejny urlop. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć prezentujących ośrodek oraz cennika i mapki dojazdu do nas.

NASZA OFERTA:

Ośrodek Wypoczynkowy "Pod Kasztanem" oferuje: 1. Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 ?osobowych i w pawilonach 3,4 ?osobowych o różnym standardzie. 2. Stołówka na miejscu. 3. Bezpieczny plac zabaw dla dzieci. 4. Sprzęt świetlicowy (bilard, stół pingpongowy). 5. Sprzęt sportowy (rowery, piłki, badminton itp.) 6. Sprzęt plażowy (leżaki, parawany, koce). 7. Miejsce do grillowania i biesiadowania przy ognisku. 8. Ośrodek ogrodzony, bezpłatny parking na miejscu. Istnieje również możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych (np. wesela) dla 60 osób.

OKOLICE OBIEKTU:

Podsumowując: Do plaży 90 m - piękna i czysta, bardzo dużo miejsca. Do lasu - 0 m (graniczymy z lasem) Do rzeki Regi - 20 m Do portu 4 minuty spacerkiem . Kołobrzeg 17 km, Trzebiatów 10 km

CENNIK:

1. Pokój z łazienką + TV 49 zł 2. Pokój w budynku murowanym (łazienka ogólna) 39 zł 3. Pokój ?studencki? 29 zł 4. Pokoje (pawilon) domek nr 3,4 (wspólna toaleta) 35 zł * ceny za jedną osobę. Dzieci: - do lat 3 ? gratis, - od 3 do 7 lat ? 50 % zniżki. Parking samochodowy 2 zł za dobę. Pies 20 zł za cały pobyt. Naszym wczasowiczom proponujemy również obiady - ceny od 17 zł.

INNE INFORMACJE:

Parking GRATIS

Mrzeżyno - podobne noclegi

Domki U LESZKA Mrzeżyno - MRZEŻYNO, DOMKI LETNISKOWE W MRZEŻYNIE . Ośrodek jest położony w zacisznym miejscu, gdzie jest dużo zieleni, jedynie 200m od morza. ... Więcej informacji

Mrzeżyno - zobacz pozostałe miejsca noclegowe: