ROYAL PARK HOTEL & SPA Mielno

Home > Mielno > ROYAL PARK HOTEL & SPA Mielno

ROYAL PARK HOTEL & SPA Mielno

Cena od 150 zł/os.
ul. Wakacyjna 6, Mielno, Mielno

Hotel SPA nad morzem Royal Park Hotel & SPA w Mielnie to luksusowy kompleks wypoczynkowy zlokalizowany nad Morzem Baltyckim w jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych w Polsce. Komfortowy Hotel ***, stylowa Restauracja, Instytut SPA & Wellness oraz Centrum Konferencyjne otwarte są przez cały rok. Zapraszamy Państwa do niezwykłego miejsca, gdzie orientalna atmosfera pozytywnie wpływa na samopoczucie, zdrowie i urodę.

Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, komunie oraz bale okolicznościowe, np: Andrzejki, Sylwester, Karnawa, Walentynki. Instytut SPA & Wellness Instytut SPA & Wellness to 13 profesjonalnych gabinetów, basen z jacuzzi oraz sauna fińska. W ofercie zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało firmy THALGO, zabiegi rehabilitacyjne, kąpiele, szeroki wybr masaży manualnych oraz mechanicznych, gimnastyka w wodzie i opalanie natryskowe techniką AirBrush. Polecamy Państwu Pobyty SPA, Pakiety Day SPA oraz Pakiety Specjalne np. z okazji Walentynek, Dnia Kobiet i przedłużonych weekendów. Centrum Konferencyjne Royal Park Hotel & SPA w Mielnie posiada profesjonalne Centrum Konferencyjne.

Organizujemy: spotkania biznesowe, bankiety firmowe, szkolenia, konferencje, warsztaty oraz prezentacje. Dysponujemy klimatyzowanymi salami z dostępem do internetu, wyposażeniem multimedialnym oraz nagłośnieniowym. Na Państwa życzenie przygotujemy serwis kawowy i poczęstunek dla uczestników spotkania. Zapraszamy do współpracy ! Hotel - Pokoje Komfort i wygoda sprawią, że czas spędzony w Royal Park Hotel & SPA w Mielnie będzie wyjątkowy.

NASZA OFERTA:

 

Oferujemy Państwu pobyty w luksusowych pokojach z łazienką, wyposażonych w:

  • TV-SAT
  • telefon
  • bezpłatny dostęp do internetu
  • balkon (w pokojach na piętrze)
  • szafa na odzież, biurko, stolik oraz krzesła.

Pokój 2-osobowy Standard Pokój o standardowym wyposażeniu z łóżkiem małżeńskim lub dwoma łóżkami jednoosobowymi.

Pokój 3-osobowy Standard Pokój o standardowym wyposażeniu z łóżkiem małżeńskim i osobnym łóżkiem jednoosobowym.

Pokój 2-osobowy LUX Pokój o podwyższonym standardzie, o większej powierzchni, z łóżkiem małżeńskim i komfortowym kompletem wypoczynkowym.

Studio 4-osobowe Idealne rozwiązanie dla rodziny z dwójką dzieci. Dwa połączone ze sobą pokoje i dwie niezależne łazienki. W jednym pokoju znajduje się łóżko małżeńskie, w drugim dwa łóżka jednoosobowe.

Apartament 2-osobowy Prestiżowy kompleks mieszkalny z sypialnią, pokojem wypoczynkowym i łazienką. W apartamencie znajduje się łóżko małżeńskie, szafa na odzież, biurko, komfortowy komplet wypoczynkowy.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.