Mielno-Unieście Pokoje gościnne

Home > Mielno-Unieście > Mielno-Unieście Pokoje gościnne

Pokoje gościnne Popławska Mielno-Unieście

Pokoje 2,3 os. z łazienkami i TV.

Do Plaży: 100 m.
ul.Pogodna 7, Mielno-Unieście

Do Państwa dyspozycji oddajemy 12 miejsc noclegowych w pokojach 2,3 os. z łazienkami. W pokojach łoża małżeńskie lub pojedyncze łóżka oraz kanapy, TV, czajniki, naczynia. Budynek jest dwukondygnacyjny z osobnymi wejściami. Na parterze ogólnodostępne pomieszczenie wyposażone w lodówkę, mikrofalę, czajnik, zlew. Teren wokół budynku jest ogrodzony. W ogrodzie można grillować i odpoczywać. W pobliżu obiektu można zjeść smaczne posiłki serwowane przez bar OAZA.

INNE INFORMACJE:

Rezerwacja miejsc pod numerem 604394135, Zadatek w wysokości dwudniowego pobytu.

OKOLICE OBIEKTU:

Nasz dom znajduje się na granicy dwóch miejscowości Mielno i Unieścia w dzielnicy willowej. Obie miejscowości od wielu lat są atrakcyjnym miejscem wypoczynku, są położone na mierzei oddzielającej Bałtyk od jez. Jamno. Specyficzny mikroklimat jest szczególnie wskazany dla alergików, osób z chorobami tarczycy i serca. Od budynku w linii prostej jest około 100 m od morza i 150 m od jez. Jamno. Plaża nadmorska jest szeroka i piaszczysta, nad plażą promenada prowadząca od Mielna do Unieścia. Na przystani żeglarskiej nad jeziorem funkcjonuje wypożyczalnia kajaków, rowerów wodnych. Czyste wody Bałtyku i jeziora zachęcają do uprawiania sportów wodnych i wędkowania.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.