Dom Wczasowy Kujawiak Łazy k. Mielna

Home > Łazy k. Mielna > Dom Wczasowy Kujawiak Łazy k. Mielna

Dom Wczasowy Kujawiak Łazy k. Mielna

Rodzinny wypoczynek między morzem a jeziorem

Do Plaży: 100 m.
ul. Wczasowa 14, Łazy k. Mielna

Serdecznie zapraszamy na letni wypoczynek w wygodnie urządzonych pokojach dwu, trzy i cztereoosobowych, w miejscowości Łazy. Nasz ośrodek w Łazach składa się z dwóch części:

  • Budynek główny KUJAWIAK, położony pod samą wydmą, w którym znajduje się większość oferowanych przez nas pokoi oraz stołówka.
  • Słoneczna Przystań położona na brzegu jeziora Jamno. Na jej terenie znajduje się większość atrakcji oferowanych naszym Gościom.

Oba obiekty położone są na przeciw siebie, a odległość "od bramy do bramy" wynosi około 100m. Odległość do jeziora to również około 100m. ZAPRASZAMY OD MAJA również na weekendy!

NASZA OFERTA:

Dom Wczasowy Kujawiak zlokalizowany jest w Łazach, niedużej miejscowości letniskowej położonej na wąskiej, liczącej kilkaset metrów szerokości mierzei pomiędzy Morzem Bałtyckim i Jeziorem Jamno stwarza wyjątkowo dogodne warunki wypoczynku, które szczególnie chętnie wybierają rodziny z małymi dziećmi oraz osoby stroniące od dużych, przeludnionych aglomeracji turystycznych. Tutaj wygodne miejsce na plaży można znaleźć o każdej porze. Dla wszystkich dzieci naszych Gości nieodpłatnie zapewniamy udział w imprezach organizowanych na terenie ośrodka oraz zajęcia z animatorką!