Centrum Solaris Łazy k. Mielna

Home > Łazy k. Mielna > Centrum Solaris Łazy k. Mielna

Centrum Solaris Łazy k. Mielna

Pokoje w Centrum są 2-7 os. z łazienkami.

Do Plaży: 250 m.
ul. Słoneczna 16, Łazy k. Mielna

Całoroczne Centrum Solaris to ekskluzywny czterogwiazdkowy Pensjonat**** oraz Ośrodek Wczasowy... 252 miejsca noclegowe, 90 miejsc parkingowych, kryty basen z atrakcjami, jacuzzi, restauracja, kawiarnia, klimatyzowane sale konferencyjne oraz rozbudowane zaplecze rekreacyjno-wypoczynkowe. Całość na ogrodzonym terenie o powierzchni 1,7 hektara, w otoczeniu rozległych lasów sosnowych, zaledwie 200 m od plaży.

NASZA OFERTA:

BASEN KRYTY Komfortowy basen z podgrzewaną wodą o pow. 71 mkw. i głębokości 140 cm. Nowoczesne niespodzianki w postaci dwóch biczy wodnych, gejzera powietrznego oraz nurtu rzeki gwarantują efektywny wypoczynek i niezapomniane wrażenia. Jacuzzi o stałej i wysokiej temperaturze wody z hydromasażem dla wyjątkowo wymagających klientów. KORTY Dwa nowoczesne deblowe korty ziemne. Stałe linie. Automatyczne zraszanie. Profesjonalną obsługę zapewnia pracownik Centrum Solaris. WYPOŻYCZALNIA QUADÓW i ROWERÓW SAUNA SUCHA komfortowy relaks w temperaturze 85-100C, małej wilgotności. SAUNA PAROWA komfortowy relaks w temperaturze 40-50C i wilgotności dochodzącej do 100 proc. GRILL i POSIEDZISKA Cztery posiedziska w tym jedno w stylu góralskim z grillem, wykonane z ciosanych bali drewnianych i kamienia, dla kilkudziesięciu osób. DLA WĘDKARZY Morskie połowy i nie tylko. W odległej o 35 km miejscowości Darłówko organizowane są wyprawy na dorsza. Położone obok jeziora kuszą miłośników wędkarstwa obfitością sandacza, węgorza i szczupaka. PLAC ZABAW Dla najmłodszych. Dodatkowo, w sezonie wysokim zajęcia z animatorem przez 3 godziny dziennie. Cały teren Centrum Solaris jest ogrodzony.

INNE INFORMACJE:

Pensjonat oferuje klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni 100 i 130 mkw (z możliwością podziału na dwie odrębne sale o powierzchni 65 mkw. każda). Klimatyzacja oraz zaciemnienie sal gwarantują nienaganny przebieg konferencji. Do każdego spotkania przygotowujemy catering, bufet kawowy zgodnie z życzeniem klienta. Sprzęt i wyposażenie: rzutnik multimedialny, ekran zwijany, ekran przenośny, Flip Chart, łącze internetowe, rzutnik tradycyjny, nagłośnienie (trzy mikrofony bezprzewodowe), kserokopiarka z licznikiem kopii, drukarka

OKOLICE OBIEKTU:

Tam, gdzie kończy się droga, zaczyna się Centrum Solaris - oaza spokoju z pięknym brzegiem morskim i ekologicznie czystą plażą... Naszym największym atutem jest położenie. W sąsiedztwie rozległych sosnowych lasów z doskonałym mikroklimatem, z szeroką piaszczystą plażą, czystą wodą morską oraz malowniczymi wydmami... Wszystko to doceniają osoby szukające niezatłoczonych plaż oraz chwil tylko dla siebie. Panujący tu mikroklimat polecany jest w leczeniu dróg oddechowych. Jesteśmy też w bezpośrednim sąsiedztwie projektowanego rezerwatu przyrody - Łazy oraz kompleksu leśnego - Iwęciński Las. Łazy położone są w malowniczym zakątku północnej Polski na mierzei pomiędzy brzegiem morza, a jeziorem Jamno. Oddalone są 7 km od Mielna.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.