FWP Oddział Międzyzdroje Międzyzdroje

Niezapomniane noclegi w Międzyzdrojach, przy morzu

icon location
FWP Oddział Międzyzdroje
Promenada Gwiazd 4, 72-500 Międzyzdroje
Do Plaży: 60 m.

OPIS OBIEKTU:

Baza noclegowa FWP na terenie miejscowości Międzyzdroje obejmuje 6 budynków o zróżnicowanym standardzie pokoi, zlokalizowanych przy promenadzie nadmorskiej oraz przy uliczkach do niej przyległych.
Zabytkowa architektura i doskonała lokalizacja domów wczasowych, bogata oferta produktowa, szeroki wachlarz usług dodatkowych, prawdziwie domowa kuchnia oraz profesjonalna kadra hotelarska z pewnością uświetnią Państwa pobyt w tej pięknej miejscowości.

Posejdon, ul. Promenada Gwiazd 4
Budynek 4-kondygnacyjny z nowoczesną windą prowadzący działalność całoroczną z nowoczesnym ekologicznym (gazowym) systemem grzewczym zlokalizowany w centralnej części promenady nadmorskiej w odległości 50 m od brzegu morza posiadający 93 miejsca noclegowe w pokojach 1, 2 i 3-osobowych z łazienkami. 
W pokojach typowe meble hotelowe, telewizor, radioodbiornik, leżaki plażowe. 

W budynku znajduje się:
STUDIO FITNESS - wyposażone w nowoczesny sprzęt treningowy
GABINET MASAŻU - z wykwalifikowanym personelem
GABINETY ZABIEGOWE - GABINET LEKARSKO-PIELĘGNIARSKI
KANTOR WYMIANY WALUT
BAREK
STOŁÓWKĘ - prowadzącą działalność w systemie restauracyjnym
KAWIARNIĘ
SALA KONFERENCYJNĄ - zapewniającą prawidłowe warunki przeprowadzenia szkolenia, narady, konferencji
GABINET  KOSMETYCZNY
SOLARIUM
SAUNĘ
W obiekcie znajduje się recepcja centralna czynna codziennie całą dobę.
Błyskawica 7, ul. Pomorska 3
Budynek 3-kondygnacyjny typu pensjonatowego o zabytkowej architekturze  prowadzący działalność całoroczną zlokalizowany we wschodniej części promenady nadmorskiej w odległości 200 m od brzegu morza  posiadający 28 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych z łazienkami oraz 1, 2 i 3-osobowych  z umywalkami. Węzły sanitarne ogólno dostępne na korytarzach budynku. W pokojach - typowe meble hotelowe, radioodbiorniki - pokoje z łazienką posiadają dodatkowo telewizor i leżaki plażowe.

Orfeusz , ul. Książąt Pomorskich 19
Budynek 3-kondygnacyjny typu pensjonatowego o zabytkowej architekturze  prowadzący działalność sezonową od maja do września zlokalizowany we wschodniej części promenady nadmorskiej w odległości 200 m od brzegu morza, posiadający 46 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych  z umywalkami. Węzły sanitarne ogólno dostępne na korytarzach budynku. W pokojach - typowe meble hotelowe, radioodbiorniki.

Patria, ul. Rybacka 1
Budynek 3-kondygnacyjny typu pensjonatowego o zabytkowej architekturze prowadzący działalność sezonową od czerwca do września zlokalizowany w zachodniej części promenady nadmorskiej w odległości 200 m od brzegu morza posiadający 51 miejsc noclegowych w pokojach 1,2 3 i 4-osobowych z umywalkami. Węzły sanitarne ogólno dostępne na korytarzach budynku i półpiętrach klatki schodowej. 
W pokojach - typowe meble hotelowe, radioodbiorniki.

Polonia, ul. Promenada Gwiazd 16
Budynek 2-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym typu pensjonatowego o zabytkowej architekturze  prowadzący działalność całoroczną zlokalizowany we wschodniej części promenady nadmorskiej w odległości 0 m od brzegu morza  posiadający 52 miejsca noclegowe  w  pokojach 1, 2 i 3-osobowych z łazienkami.  W pokojach - typowe meble hotelowe, telewizor, radioodbiornik, lodówka, czajnik, leżaki plażowe, parawany. W obiekcie znajduje się klimatyzowany punkt żywienia serwujący posiłki w rozpiętym czasie ich wydawania - śniadania serwowane są w formie stołu szwedzkiego oraz obiadokolacje. W obiekcie znajduje się również sala konferencyjna z klimatyzacją na około 60 osób.
Victoria, ul. Promenada Gwiazd 18

Budynek 3-kondygnacyjny typu pensjonatowego o zabytkowej architekturze prowadzący działalność sezonową od maja do września zlokalizowany we wschodniej części promenady nadmorskiej w odległości 50 m od brzegu morza posiadający 41 miejsc noclegowych w pokojach 1,2 i 3-osobowych z łazienkami oraz 2 pokoje 2 osobowe typu apartamentowego. W pokojach typowe meble hotelowe, telewizor, radioodbiorniki. leżaki plażo

CENNIK:

Wszystkie nasze aktualne oferty, promocje, rabaty oraz opisy znajdują się na naszych stronach:

www.wczasywmiedzyzdrojach.pl
www.fwp.pl

INNE INFORMACJE:

Zapraszamy do aktualnych ofert specjalnych
:http://www.wczasywmiedzyzdrojach.pl/oferty-specjalne.html

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

91 32... 91 3280567 6680... 668025500 8837... 883729139
Miło nam będzie jeżeli powiesz że dzwonisz z www.nadmorzem.com ! Dziękujemy !
Podoba Ci się ten obiekt?
Kliknij "Poleć to!":
  • noclegi nad morzem
  • Atrakcje nad morzem
  • Imprezy nad morzem
  • Imprezy nad morzem
  • Imprezy nad morzem
apartamenty w rowach