BALTIC PARK II Miedzyzdroje

Home > Miedzyzdroje > BALTIC PARK II Miedzyzdroje

BALTIC PARK II Miedzyzdroje

Apartament Baltic Park II

Do Plaży: 100 m.
ul.Światowida , Miedzyzdroje

Zapraszamy do apartamentu Baltic Park II położonego w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 150m od morza, z dojściem do plaży przez piękny park oraz Promenadę Gwiazd do nowego molo. Słoneczny, komfortowy, 2 pokojowy apartament z możliwością zakwaterowania 2-4 osób. Posiada w pełni wyposażoną, nowoczesną kuchnię oraz funkcjonalnie wyposażone pokoje, z których jeden stanowi pokój dzienny, zaś drugi sypialnię z balkonem. Dysponujemy również podziemnym miejscem parkingowym do wynajęcia. Zapraszamy na wypoczynek.

NASZA OFERTA:

Apartament "Baltic Park II" stanowi doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort oraz dobra atmosferę. 1. Muzeum figur woskowych 2. Rejs wycieczkowy statkiem Viking. 3. Oceanarium.

OKOLICE OBIEKTU:

1. Czysta, szeroka, piaszczysta plaża przy której znajduje się wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. 2. Molo - obecne molo w Międzyzdrojach ma 395 metrów długości i zakończone jest przystanią dla turystycznych statków. Roztacza się z niego wspaniały widok na morze, plażę oraz na woliński klif. Wejście na molo jest bezpłatne. 3. Promenada nadmorska - Miejsce spacerów, przy którym ulokowanych jest wiele punktów gastronomicznych i sklepików z pamiątkami. 4. Promenada Gwiazd - na słynnym deptaku pozostawiły odcisk swojej dłoni słynne osoby ze świata kultury. 5. Park Zdrojowy, w którym można podziwiać rzadkie okazy drzew. 6. Rezerwat żubrów - utworzony został w 1976 roku i stanowi jedno z nielicznych na świecie miejsc, w którym żyją żubry.

CENNIK:

Cena uzależniona jest od pory roku, prosimy o kontakt.