MAJÓWKA nad morzem

(17)
17 obiektów na 1 stronie

Długi weekend majowy, przy odpowiednim wykorzystaniu kilku dni urlopu, potrafi przeciągnąć się na cały tydzień. Zachęcamy do wyjazdu na Majówkę nad morzem. Często temperatury są już prawie letnie i choć morska woda nie zachęca do kąpieli, to można już korzystać z kąpieli słonecznych, spacerować po stosunkowo niezatłoczonej plaży. Wiele obiektów przygotowuje specjalne oferty Majówka nad Morzem!

Majówka to dość popularny okres wyjazdowy. Jeszcze trochę czasu do urlopu zostało a my już możemy spędzić kilka dni poza domem. W zależności od roku, wystarczy wziąć 2-3 dni z urlopu, żeby mieć tydzień wolnego. A gdzie pojechać? Nad morze! Już jest ciepło, choć temperatura wody jeszcze niska, ale za to jest mniej turystów. Można spacerować po plaży, a nawet opalać się na niej.

Warto skorzystać z oferty specjalnej "Majówka nad Morzem" Dlaczego? Ponieważ tu, w jednym miejscu, mamy zebrane te obiekty, które przygotowały specjalną ofertę na długi weekend majowy! Nie marnujemy czasu na przeglądaniu wszystkich ofert nad morzem, w poszukiwaniu tych czynnych już od maja.

Coraz częściej wyjeżdżamy na krótkie wypady nad morzem, jeszcze przed urlopem - Wielkanoc, Majówka czy Weekend Czerwcowy. Warto więc zawczasu zadbać o rezerwację - wówczas mamy większy wybór. Jeśli jednak zdecydujemy się na wyjazd na kilka dni przed 1 maja - warto sprawdzić ofertę "Wolne Terminy".

Ceny za noclegi w ramach oferty "Majówka nad Morzem" przeważnie są droższe niż oferty poza sezonem, ale z reguły są tańsze niż w czasie szczytu letniego.

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00