Ośrodek Wypoczynkowy WIELKI BŁĘKIT Łukęcin

Home > Łukęcin > Ośrodek Wypoczynkowy WIELKI BŁĘKIT Łukęcin

Ośrodek Wypoczynkowy WIELKI BŁĘKIT Łukęcin

Cena od 32 zł/os.
Do Plaży: 150 m.
ul. Spacerowa 3, Łukęcin, Łukęcin

Obiekt znajduje się niespełna 150 m od szerokiej, piaszczystej, nadmorskiej plaży, w niewielkiej miejscowości Łukęcin, która posiada wybitny, uzdrowiskowy mikroklimat. Ośrodek oferuje 310 miejsc hotelowych w słonecznych pokojach z łazienkami i balkonami.

W ofercie również:

  • pokoje z udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych 
  • sala konferencyjna 
  • sala jadalniana 
  • teren rekreacyjny: boiska sportowe do siatkówki, koszykówki i badmintona, kort do tenisa ziemnego, Nordic Walking, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia rowerów
  • Sala Fitness 
  • Sala Gier: bilard, snooker, tenis stołowy etc. 
  • bawialnia dla najmłodszych

NASZA OFERTA:

Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit posiada łącznie 310 miejsc noclegowych w pokojach o zróżnicowanym standardzie, począwszy od apartamentów i komfortowych pokoi o wysokim standardzie, przez funkcjonalne rodzinne studia po ekonomiczne pokoje w wiejskim domku.

Budynek hotelowy nr 3***

130 miejsc noclegowych w pokojach 2 i 3- osobowych o wysokim standardzie oraz apartamentach 4- osobowych. Istnieje możliwość łączenia pokoi 2-osobowych w rodzinne studia: pokój 2-osobowy + pokój 2-osobowy, każdy z własną łazienką, tarasem, balkonem, etc.

Przestronne, komfortowo wyposażone o gustownej stylistyce wnętrza pokoje, są doskonałym miejscem pracy i wypoczynku. Wyposażone zostały w łazienki, TV-Sat, mini-barki, radia z budzikiem, suszarki do włosów, sprzęt plażowy, elektryczne czajniki, balkony. Część pokoi posiada udogodnienia dla osób niepełnosprawnych oraz tarasy z małymi ogródeczkami.

Apartamenty posiadają ok. 52 m2 powierzchni i składają się z 3-pokoi: dwóch sypialni oraz pokoju dziennego, łazienki dodatkowo wyposażonej w kabinę z hydromasażem oraz balkonu lub tarasu z skwerem zieleni.

Budynek hotelowy nr 2

140 miejsc noclegowych w pokojach 2-osobowych oraz rodzinnych studiach: 3-osobowych (pokój 2-osobowy + pokój 1-osobowy) oraz 4-osobowych (pokój 2-osobowy + pokój 2-osobowy).

Przestronne i słoneczne pokoje posiadają łazienki, balkony, Tv-Sat, sprzęt plażowy, czajniki elektryczne.

Wiejski domek

Letni budynek parterowy posiada 40 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2 i 3-osobowych oraz rodzinne studia (pokój 2-osobowy + pokój 2-osobowy) wszystkie z łazienkami, a także pokoje 2 i 3-osobowe ze wspólnym węzłem sanitarnym. Pokoje dodatkowo wyposażone są w czajniki elektryczne, radia i sprzęt plażowy. Pokoje są udostępnione dla gości, którzy podróżują ze swoimi zwierzętami.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.