Łeba Ośrodki Wypoczynkowe

Home > Łeba > Łeba Ośrodki Wypoczynkowe

ZDROWOTEL Łeba

Zdrowotel Łeba

Pokoje w Łebie, blisko plaży, w lesie sosnowym, spokój i relaks. Zapraszamy na wypoczynek nad Bałtykiem, wczasy dla aktywnych, wczasy zdrowotne i wczasy rehabilitacyjne nad morzem oraz pobyty indywidualne i pobyty weekendowe.

Oferujemy noclegi w różnym standardzie co pozwala lepiej zaspokoić Państwa potrzeby i oczekiwania. Obiekt dostosowany jest do przyjmowania osób poruszających się na wózkach.

Zdrowotel Łeba, to zespół pięciu pawilonów z zapleczem gastronomicznym i rehabilitacyjnym, położony w lesie sosnowym, w zacisznym miejscu, z dala od zgiełku, hałasu. Posiada bezpieczny plac zabaw - to element dobrego wypoczynku dla najmłodszych i spokojnego wypoczynku dla opiekunów.

NASZA OFERTA:

Pawilon nr 2 Posiadamy jeden jednopiętrowy pawilon mieszkalny w standardzie turystycznym. Do dyspozycji: - 24 pokoje dwuosobowe z balkonami - 4 pokoje dwuosobowe bez balkonów Niektóre mają możliwość dostawki w formie podwójnego składanego łóżka. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV, telefon, czajnik, wiatrochron i koc plażowy.

Wszystkie okna z ekspozycją na stronę południową. Pawilon nr 1, 4 i 5 W skład tego standardu wchodzą trzy pawilony jednopiętrowe. Do dyspozycji 14 pokoi studio (2+2) z dostwaką 68 pokoi dwuosobowych w tym niektóre z dostawką 5 pokoi 3 osobowych, w tym 2 pokoje dostosowane dla osób poruszających się na wózkach

W prawie wszystkich pokojach znajduje się kanapa 2 osobowa, dzięki czemu możliwy jest nocleg dodatkowej osoby. W każdym pokoju znajduje się łazienka, balkon, TV, telefon, czajnik, wiatrochron i koc plażowy a w kilku lodówka. Wszystkie okna z ekspozycją na stronę południową. Pawilon nr 3 - Zdrowotel To najnowszy pawilon, posiadający cztery kondygnacje. Do dyspozycji: 30 pokoi dwa plus, z czego 10 na parterze dostosowanych dla osób na wózkach, 9 pokoi jeden plus na poddaszu.

Trzy kondygnacje mają pokoje typu dwa plus, wyposażone są w dwa łóżka 1 osobowe z możliwością połączenia ich w łoże małżeńskie i dwuosobowa rozkładana sofę. Wszystkie mają balkony.

Czwartą kondygnację stanowi przytulne poddasze, na którym znajdują się pokoje jeden plus. Wyposażone są w łoże małżeńskie bez możliwości dostawki. Pokoje bez balkonów. W każdym pokoju znajduje się łazienka, TV, telefon, czajnik, lodówka, możliwość korzystania z internetu a także wiatrochron i koc plażowy. Wszystkie okna z ekspozycją na stronę południową.

CENNIK:

1 osobowe 100 PLN - 190 PLN za pokój
2 osobowe 120 PLN - 270 PLN za pokój
3 osobowe 220 PLN - 290 PLN za pokój
studio 4-osobowe 230 PLN - 300 PLN za pokój

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.