Willa A.D.1894 Łeba

Home > Łeba > Willa A.D.1894 Łeba

Willa A.D.1894 Łeba

Pokoje 2,3 os.; Studia 3-5 os.; Apartamenty! Domek

Do Plaży: 1100 m.
ul. Powstańców Warszawy 35 A, Łeba

Nasza "Willa 1894" jest jedną z niewielu budynków zachowujących typową dla schyłku XIX w. formę zabudowy miasta Łeby. W komfortowo wyposażonych pokojach, apartamentach wypoczniecie po dniu pełnym wrażeń, nabierzecie sił na cały rok (wszystkie nasze pokoje znajdują się w galerii zdjęć). Wzbogaciliśmy naszą ofertę o nowo wybudowany domek z apartamentem oraz pokojem 2 osobowym nawiązujący stylem do naszej willi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wyżywienia tj. śniadań podawanych w formie dań serwowanych do pokoju (room service).

NASZA OFERTA:

Do Państwa dyspozycji oddajemy ogólnodostępną kuchnię z pełnym wyposażeniem, grilla w ogrodzie, plac zabaw dla najmłodszych a także sprzęt plażowy (parawan, koc, parasol). Wypożyczamy rowery i kajak. Zapewniamy miejsce na samochód na terenie posesji. Pomożemy zaplanować formę spędzenia wolnego czasu np.wycieczkę rowerową, rejs na dorsza, zapoznamy Państwa z największymi atrakcjami antropogenicznymi naszej okolicy.

INNE INFORMACJE:

Internet bezprzewodowy

OKOLICE OBIEKTU:

* kościół - 150m, * restauracje - 300 - 500m * stacja paliw - 400m * dworzec - 200m * jezioro - 1500m * morze - 1100m * wydmy - 9000m

CENNIK:

Ceny za nocleg / os. wahają się: 35 - 55 zł w okresie przedsezonowym, 45 - 70 zł w sezonie letnim Wyżywienie - śniadanie: 12 zł - porcja dla dziecka 15 zł - dla osoby dorosłej

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.