ŁEBA Pensjonaty, Wille

Home > ŁEBA > ŁEBA Pensjonaty, Wille

POD ZEGAREM DOM WCZASOWY ŁEBA

Łeba centrum konfortowe pokoje SAUNA RESTAURACJA

Do Plaży: 800 m.
Kościuszki 92, ŁEBA

Dom Wczasowy "Pod Zegarem" w Łebie oferuje Państwu do dyspozycji 25 pokoi: 11 pokoi dwuosobowych, 5 apartamentów, pokoje jednoosobowe, pokoje rodzinne trzy- i czteroosobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są we własny węzeł sanitarny i TV. Budynek, w którym znajduje się ośrodek, to obiekt zabytkowy. Na terenie obiektu znajduje się monitorowany parking,restauracja,pizzeria,solarium,sauna. Na terenie ośrodka prosperuje: restauracja pizzeria sala bilardowa sauan solarium

NASZA OFERTA:

Organizujemy: szkolenia wyprawy wędkarskie imprezy okolicznościowe imprezy i bankiety firmowe Dla grup powyżej 30 osób , korzystających z noclegów i pełnych świadczeń gastronomicznych w hotelu, premiowane będą możliwością bezpłatnego korzystania z sali konferencyjnej.

CENNIK:

Cena od 40 zł do 90 zł

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.