Pod Lipami Gościęcino

Pod Lipami Gościęcino

Zapisz

Gościęcino 3, Gościęcino

Agroturystyka, Pokoje POD LIPAMI - Gościęcino

WOLNE POKOJE – ATRAKCYJNE CENY!

Agroturystyka Pod Lipami: tradycyjne gospodarstwo rolne; zabytkowy dwór z 1798 r. otoczony pięknym parkiem, oddalony od wsi 200 m; zwierzęta domowe w gospodarstwie; domowa kuchnia oparta na własnych produktach; spokój, świeże powietrze; możliwość wędkowania na miejscu; 100 m do lasu bogatego w runo (grzyby, jagody, maliny); możliwość czynnej rekreacji (wycieczki rowerowe, spacery); możliwość wzięcia udziału w pracach gospodarskich (obsługa zwierząt, prace polowe); miłe, wspólne spotkania przy ognisku z gospodarzami; domowa atmosfera.

NASZA OFERTA:

Dysponujemy 5 pokojami z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje wyposażone są w radio. Ogólnie posiadamy 19 miejsc noclegowych. Obiekt położony w cichym i spokojnym miejscu 18 km od morza. Do dyspozycji Gości: stołówka, w pełni wyposażona kuchnia, lodówka, plac zabaw, boisko, tenis stołowy, wypożyczalnia rowerów, miejsce na grill-ognisko, a także parking. Akceptujemy zwierzęta domowe.

W okolicy: kawiarnia – 3 km, hippika – 3 km, poczta – 3 km, sklep – 3 km

Rowery i wędkowanie gratis, własny zarybiony staw.

Pokaż więcej

Dostępne w obiekcie

  • Plac zabaw
  • Akceptacja zwierząt
  • Kuchnia ogólnodostępna
  • Parking
  • Grill
  • Tenis stołowy
  • Ognisko

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie