Smołdzino Pensjonaty, Wille

Home > Smołdzino > Smołdzino Pensjonaty, Wille

Pensjonat "Kalmus" Smołdzino

Pensjonat KALMUS położony jest na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego.

Do Plaży: 3000 m.
Smołdziński Las 18A, Smołdzino

KALMUS to miejsce w Smołdzińskim Lesie gdzie wszyscy szukający niepowtarzalnej atmosfery, komfortu, ciszy, dotyku natury, odnajdą najpiękniejsze zakątki swojej duszy. Na pięknej polanie wśród sosen, powstał pensjonat, nawiązujący w swej architekturze do miejscowego budownictwa. Dysponujemy 6 dwuosobowymi pokojami z łazienką i wygodnymi łóżkami. Dwa pokoje maja bezpośrednie wyjście na taras. Ręczniki i przybory plażowe są w wyposażeniu pokoju. Miłośnikom wycieczek rowerowych umożliwiamy korzystanie z naszych rowerów bezpłatnie. TV w salonie lub na życzenie w pokoju. Parking. Komfortowe grillowanie w domku grillowym dobrze wyposażonym. Wspólnie z Farbiarnia organizujemy plenery fotograficzne . Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.farbiarnia.org Jesteśmy przyjaźni artystom dlatego są naszymi uprzywilejowanymi Gośćmi. Specjalne oferty dla zainteresowanych. Słowiński Park Narodowy, to raj dla ornitologów. Wygodne obuwie, lornetka, aparat fotograficzny to najważniejsze przedmioty, które muszą się znaleźć w bagażu. KALMUS jest miejscem wypoczynku dla dorosłych Gości.

OKOLICE OBIEKTU:

Smołdziński Las to miejscowość położona w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego pomiędzy Rowami a Łeba. Do plazy w Czolpinie 3 km. Od parkingu na terenie SPN do morza trzeba przejść przez las 900m.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.