Łeba Pokoje Gościnne

Home > Łeba > Łeba Pokoje Gościnne

Dorian Dawidowski Pokoje Gościnne Łeba

Dom w centrum Łeby

Do Plaży: 400 m.
Wojska Polskiego 23, Łeba

Zapraszam Państwa do pokoi gościnnych znajdujących się w centrum Łeby, naprzeciwko kina Rybak, 400 metrów od głównej plaży. Oferuję pobyt w pokojach 2,3,4,5 osobowych z łazienkami i tv. Na pietrach znajdują się aneksy kuchenne, parking na sąsiedniej działce. Dla większych rodzin posiadamy dwupokojowy apartament z kuchnia i łazienka. Wystawiamy faktury VAT. Zapraszam- Dorian Dawidowski www.dawidowski-leba.pl

OKOLICE OBIEKTU:

Dom znajduje się w ścisłym centrum Łeby, naprzeciwko parku i kina Rybka, 400metrow od morza. Otoczony lokalami gastronomicznymi i sklepami.

CENNIK:

Przed sezonem 25-35 zł od osoby, podczas sezonu (lipiec- sierpień) - 35- 65 zł od osoby w zależności od terminu i standardu pokoju.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.