Ośrodek Wypoczynkowy Komarek Łazy - koło Mielna

Home > Łazy - koło Mielna > Ośrodek Wypoczynkowy Komarek Łazy - koło Mielna

Ośrodek Wypoczynkowy Komarek Łazy - koło Mielna

Domki 4 osobowe typu Brda. Teren bardzo zazieleniony!

Cena od 50 zł/os.
Do Plaży: 500 m.
ul. Morska 7, Łazy - koło Mielna

Ośrodek Komarek położony jest w Łazach - miejscowości nadmorskiej u początku wschodniego krańca mierzei odcinającej jezioro Jamno od morza. Najbardziej urokliwym miejscem jest sosnowy las okalający wydmy porośnięte wysokimi trawami. Ma on duże znaczenie lecznicze. Szczególnie wskazany dla osób mających kłopoty z górnymi drogami oddechowymi. Piękna, szeroka, piaszczysta i dzika plaża, którą można podziwiać z wieży obserwacyjnej. Ośrodek Wypoczynkowy Komarek znajduje się w odległości 500m od plaży i 50m od jeziora Jamno.

Na ośrodku znajdą Państwo masę zieleni, jak również pięknych rzeźb. Wydzielone miejsce na ognisko i grilla. Znajduje się tu również plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkę/piłkę nożną/koszykówkę oraz parking. Dodatkowo jest pomieszczenie świetlicowe, w którym często odbywają się imprezy dla wczasowiczów. Bliskie położenie jeziora stwarza wspaniałe warunki dla wędkarzy. Prowadzimy również stołówkę, na której można bardzo smacznie zjeść. 

NASZA OFERTA:

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 10 domków dwu-rodzinnych typu BRDA. W każdym domku/pokoju znajduje się telewizor, lodówka, czajnik, łazienka z prysznicem. Dodatkowo przed domkiem plastikowe siedzenia oraz stolik.

Organizujemy wczasy dla grup zorganizowanych, kolonie, zielone szkoły, turnusy rehabilitacyjne.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.