Ośrodek Wypoczynkowy Komarek Łazy - koło Mielna

Domki 4 osobowe typu Brda. Teren bardzo zazieleniony!

icon location
Ośrodek Wypoczynkowy Komarek
ul. Morska 7, 76-002 Łazy - koło Mielna
Do Plaży: 500 m.
icon price card
Cena od  50  zł/os.

OPIS OBIEKTU:

Ośrodek położony jest w Łazach - miejscowości nadmorskiej u początku wschodniego krańca mierzei odcinającej jezioro Jamno od morza. Najbardziej urokliwym miejscem jest sosnowy las okalający wydmy porośnięte wysokimi trawami. Ma on duże znaczenie lecznicze. Szczególnie wskazany dla osób mających kłopoty z górnymi drogami oddechowymi. Piękna, szeroka, piaszczysta i dzika plaża, którą można podziwiać z wieży obserwacyjnej. Ośrodek Wypoczynkowy Komarek znajduje się w odległości 500m od plaży i 50m od jeziora Jamno. Na ośrodku znajdą Państwo masę zieleni, jak również pięknych rzeźb. Wydzielone miejsce na ognisko i grilla. Znajduje się tu również plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkę/piłkę nożną/koszykówkę oraz parking. Dodatkowo jest pomieszczenie świetlicowe, w którym często odbywają się imprezy dla wczasowiczów. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 10 domków dwu-rodzinnych typu BRDA. W każdym domku/pokoju znajduje się telewizor, lodówka, czajnik, łazienka z prysznicem. Dodatkowo przed domkiem plastikowe siedzenia oraz stolik. Bliskie położenie jeziora stwarza wspaniałe warunki dla wędkarzy. Prowadzimy również stołówkę, na której można bardzo smacznie zjeść. Organizujemy wczasy dla grup zorganizowanych, kolonie, zielone szkoły, turnusy rehabilitacyjne.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Łazy - koło Mielna - podobne noclegi

Ośrodek Wczasowy BAŁTYK Łazy - koło Mielna - ŁAZY, DOMKI I POKOJE BLISKO MORZA . Nasz ośrodek to wymarzone miejsce dla rodzin szukających prawdziwego wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Zapewniamy cichy i spokojny pobyt w miłej atmosferze. Ogromną zaletą ośrodka jest jego położenie - odległość od morza to tylko 70 metrów w linii prostej. Na terenie ośr ... Więcej informacji

Łazy - koło Mielna - zobacz pozostałe miejsca noclegowe: