Ośrodek Wczasowy BAŁTYK Łazy

ŁAZY, DOMKI I POKOJE BLISKO MORZA

icon location
Ośrodek Wczasowy BAŁTYK
ul. Leśna 20, Łazy
Do Plaży: 70 m.
icon price card
Cena od  30  zł/os.

OPIS OBIEKTU:

Nasz ośrodek to wymarzone miejsce dla rodzin szukających prawdziwego wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Zapewniamy cichy i spokojny pobyt w miłej atmosferze. Ogromną zaletą ośrodka jest jego położenie - odległość od morza to tylko 70 metrów w linii prostej. Na terenie ośrodka znajdują się: -plac zabaw -boisko do siatkówki -stół do tenisa stołowego -parking samochodowy (bezpłatny, niestrzeżony) -sala tv Udostępniamy: -sprzęt sportowy (piłki do siatkówki, paletki i piłeczki do tenisa stołowego) -grilla -Wi-Fi.

NASZA OFERTA:

Posiadamy szeroką ofertę noclegową: -domki drewniane 4 osobowe (31m2) dwupokojowe, z łazienką z pełnym węzłem sanitarnym oraz aneksem kuchennym (lodówka, czajnik bezprzewodowy, kuchenka, zlewozmywak, naczynia stołowe i kuchenne), TV, zadaszonym tarasem ze stołem ogrodowym -pokoje 2 osobowe z łazienką z pełnym węzłem sanitarnym oraz czajnikiem bezprzewodowym -pokoje 2 osobowe z umywalką z ciepłą i zimną wodą oraz czajnikiem bezprzewodowym.

CENNIK:

[html]
Termin Domki drewniane
4-os. z aneksem kuchennym


Pokoje
2-os. z łazienką
Pokoje
2-osobowe z umywalką
zł/domek

zł/osobę zł/osobę
16.06-23.06 150

40 -
23.06-30.06 200

40 30
30.06.-18.08 270

50 35
18.08-25.08 200

40 30
25.08-02.09 150

40 -

Dodatkowa osoba w domku/pokoju dodatkowo płatna: od 20 do 25zł

Za pobyt powyżej 14 dni - rabat 5%

Wpłat prosimy dokonywać na konto:
Ośrodek Wczasowy BAŁTYK
Katarzyna Górniak
75-685 Koszalin, ul. Cyprysowa 15/1
Konto bankowe PKO BP S.A. Darłowo
nr. 07 1020 4681 0000 1102 0004 4776

OŚRODEK REZERWUJE WYŁĄCZNIE POBYTY MINIMUM 7-DNIOWE (może być 8, 9, 10 itd. dni)

ZA POBYT POWYŻEJ 14 DNI - RABAT 5%

WAŻNE INFORMACJE!
1. W terminie 5 dni od dnia dokonania wstępnej rezerwacji należy wpłacić zadatek na rachunek bankowy Ośrodka Wczasowego BAŁTYK podany powyżej, z podaniem imienia, nazwiska i adresu osoby, na którą dokonywana jest rezerwacja oraz okresu rezerwacji.
2. Wysokość zadatku wnoszonego na poczet rezerwacji pobytu w ośrodku zależy od przedmiotu rezerwacji oraz od okresu na jaki dokonywana jest rezerwacja.
3. Wpłacenie zadatku na rachunek bankowy ośrodka jest równoznaczne z zaakceptowaniem informacji podanych na niniejszej stronie internetowej Ośrodka Wczasowego BAŁTYK.
4. W przypadku braku dokonania wpłaty zadatku na rachunek bankowy ośrodka w ciągu 5 dni od dnia wstępnej rezerwacji - rezerwację wstępną uważa się za NIEWAŻNĄ.
5. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z pobytu.
6. Opłatę za pobyt w ośrodku należy uiścić w dniu przyjazdu w trakcie zameldowania. Opłatę dokonuje się na cały termin na jaki dokonywana była rezerwacja.
7. Dodatkowo pobierana jest jedynie opłata klimatyczna według stawek Urzędu Gminy Mielno (ok. 1,80zł/osoba/dzień).
8. Rezygnacja z części pobytu, wcześniejsze opuszczenie ośrodka, spowodowane nie z winy kierownictwa ośrodka nie uprawnia do zwrotu wpłaconych należności za pobyt.
9. Przy zarezerwowaniu terminu pobytu i wpłaceniu zadatku rezerwacja jest utrzymywana przez dobę od daty planowanego przyjazdu. Za okres utrzymania rezerwacji pobierana będzie opłata jak za pobyt.
10. Wystawiamy faktury VAT.

Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 10:00. 

Nie prowadzimy wyżywienia. Dla chętnych istnieje możliwość wykupienia posiłków w ośrodkach obok.  Przy ośrodku znajduje się sklep spożywczy i punkt gastronomiczny z lodami i goframi.

 Prosimy o pozostawienie swoich zwierząt w domu.

[/html]

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.