Apartamenty Kołobrzeg Kołobrzeg

Apartamenty Kołobrzeg Kołobrzeg

Zapisz

Z apartamentów rozpościera się widok na latarnie i morze, a od plaży dzieli je jedynie 50m

Do Plaży: 50 m.
ul. Morska 7 i ul. Towarowa 17, Kołobrzeg

Oferujemy Państwu spędzenie niezapomnianego urlopu w jednym z naszych 3 apartamentów położonych w kołobrzeskim porcie przy ulicy Morskiej i Towarowej. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny urok i styl. Bliskość morza ,a także parku sprzyja aktywnemu i zdrowemu wypoczynkowi.

Apartamenty Morska I i Morska II, położone są u stóp latarni morskiej, na 3-piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Morskiej 7. Z apartamentów rozpościera się widok na latarnie i morze, a od plaży dzieli je jedynie 50m. Apartamenty, o powierzchni 43,03 i 46,94 metra kw.

Apartament Towarowa mieści się na ostatnim piętrze 6-piętrowego budynku, zlokalizowanego w porcie przy ul. Towarowej 17. Od plaży dzieli go niewiele ponad 50m. Apartament, o powierzchni 86,10 metra kw. Idealny na urlop nawet dla 6 osób.

NASZA OFERTA:

Apartamenty na Morskiej składają się z dwóch pokoi: pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Wyposażone są w eleganckie meble, wygodne łóżka i telewizję cyfrową. Idealne na urlop dla 2-4 osób.

Apartament na Towarowej składa się z 2 sypialni, dużego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, wypoczynkiem oraz jadalnią w baszcie i łazienki. Do dyspozycji gości są również 2 balkony. Apartament wyposażony jest w nowoczesne meble, wygodne łóżka i telewizję cyfrową.

Pokaż więcej

CENNIK:

Cena za apartament na Morskiej - 250,00-300,00 PLN

Cena za apartament za Towarowej - 300,00-350,00 PLN
Pokaż więcej

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Aneks kuchenny
  • TV SAT

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie