Dworek Pod Różą Karwieńskie Błoto Drugie

Dworek Pod Różą Karwieńskie Błoto Drugie

Zapisz

Apartamenty i pokoje z aneksami i balkonami, plac zabaw, parking, grill

Cena od 65 do 65 zł/os.
Do Plaży: 800 m.
ul. Wczasowa 187, Karwieńskie Błoto Drugie

Dworek Pod Różą oferuje pokoje i apartamenty wyposażone w aneksy kuchenne z lodówką, płytą kuchenną i czajnikiem elektrycznym. Możliwość przygotowania posiłków. WiFi jest bezpłatne. Za obiektem znajduje się teren z meblami ogrodowymi, plac zabaw z domkiem dla dzieci, boisko z bramkami, miejsce do grillowania i miejsce na ognisko. Duża działka, ładne otoczenie. Mnóstwo zieleni i kwiatów. Na terenie zamykany darmowy parking. Na wyposażeniu pokoi parawany plażowe.

NASZA OFERTA:

Komfortowe pokoje, jasne pastelowe ściany, na podłogach parkiety, ogrzewane podłogi w łazienkach. Na balkonach lub tarasach stoły i krzesła - możliwość posiłków na zewnątrz.

Pokaż więcej

OKOLICE OBIEKTU:

Obiekt znajduje się w malowniczej, kaszubskiej wsi Karwieńskie Błoto Drugie, która leży pomiędzy Karwią i Dębkami. To oaza ciszy i spokoju. Świetne miejsce do wypoczynku w Nadmorskim Parku Krajobrazowym wśród łąk na których żerują stada saren, bociany i żurawie. Wszechobecną, tętniącą życiem przyrodę można oglądać z okien pokoi. Okolice bogate w jagody i grzyby. Rewelacyjne, płaskie tereny na wycieczki rowerowych. Piękna, szeroka, pusta plaża z bezpłatnym parkingiem w lesie. Bardzo blisko do sklepu, restauracji i kawiarni. W odległości ok. 800 m strzeżona plaża z ratownikiem i barem na plaży. Baza wypadowa na wycieczki do Łeby ok. 65 km, Helu ok. 60 km, Władysławowa ok. 22 km, Gdyni, Sopotu, Gdańska ok. 75 km. W oddalonej o 6 km Krokowej znajduje się odrestaurowany Pałac Krokowskich i Muzeum Regionalne. W odległości ok. 18 km blisko Gniewina z Wieży Widokowej Kaszubskie Oko można podziwiać Jezioro Żarnowieckie i górny zbiornik wraz z Elektrownią Szczytowo Pompową w Nadolu. W oddalonej o 34 km Redzie można popływać i wypocząć w nowoczesnym aqua parku i przepłynąć w szklanym tunelu w akwarium z rekinami.

Pokaż więcej

CENNIK:

Apartamenty czteroosobowe dwupokojowe z aneksem 240 lub 250, pokoje trzyosobowe z aneksem 185.

Doda hotelowa trwa od 15.00 do 10.00. Nie przyjmujemy ze zwierzętami. Zakaz palenia w obiekcie.

Pokaż więcej

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Aneks kuchenny
  • Sprzęt plażowy
  • Wi-Fi
  • Część pokoi z balkonami
  • Lodówka
  • Czajnik elektryczny

Dostępne w obiekcie

  • Plac zabaw
  • Parking
  • Ogród do dyspozycji gości

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie