Domki Letniskowe BŁĘKITNA LAGUNA Karwia

Home > Karwia > Domki Letniskowe BŁĘKITNA LAGUNA Karwia

Domki Letniskowe BŁĘKITNA LAGUNA Karwia

KARWIA, DOMKI HOLENDERSKIE I DREWNIANE BLISKO PLAŻY

Cena od 30 do 80 zł/os.
Do Plaży: 50 m.
Karwieńskie Błota II, Karwia

Domki drewniane przystosowane są dla 4 osób. Składają się one z dwóch sypialni, łazienki, salonu z aneksem kuchennym oraz dużego tarasu. Domki holenderskie przeznaczone są dla 4 osób. Posiadają łazienkę, toaletę, dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym oraz zadaszony taras. Na wyposażeniu każdego domku znajduje się prysznic, toaleta, kuchenka, lodówka, talerze, szklanki oraz sztućce, czajnik, zlewozmywak, komplet pościeli, telewizor.  Przed wejściem do domku ustawiony został stół wraz z krzesłami ogrodowymi. Na terenie ośrodka znajduje się bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

NASZA OFERTA:

Karwia to urokliwe miasteczko wypoczynkowe położone nad otwartym morzem, niedaleko miejscowości Jastrzębia Góra. Miasto jest położone w otulinie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Miejscowość kusząca przepięknymi piaszczystymi plażami, bogactwem okolicznych lasów, czystym powietrzem i specyficznym rześkim klimatem, co roku gości rzesze turystów nie tylko z Polski, ale także z zagranicy.

Długa linia brzegowa daje okazję do uprawiania sportów wodnych, a pobliskie jezioro Dobre pozwala na oddanie się przyjemności wędkowania. Atrakcją miasta jest przepięknie rozciągająca się plaża, która stanowi naturalny "taras widokowy" pozwalający obserwować wschody i zachody słońca - tę niecodzienną urodę nadmorskiego krajobrazu.

Dobrze rozwinięta infrastruktura handlowa i gastronomiczna oraz bogata oferta kulturalno - rekreacyjna Karwi i okolic stwarza doskonałe warunki do prawdziwego wypoczynku.

CENNIK:

PROMOCJA 7 dniowy pobyt dla 4 os. w domku holenderskim za 1120 zł*   Rodzaj Domku Czerwiec 01-14.07 14.07-07.08 07-22.08 22-31.08 Wrzesień Domek holenderski 4-os. 160 zł/doba 240 zł/doba 260 zł/doba 240 zł/doba 180 zł/doba 90 zł/doba/2 osoby, każda dodatkowa osoba + 30 zł Domek drewniany 4-os. 240 zł/doba 320 zł/doba 340 zł/doba 320 zł/doba 280 zł/doba 120 zł/doba/2 osoby, każda dodatkowa osoba + 30 zł   UWAGI: - Rezerwacja pobytu jest równoznaczna z akceptacją naszej oferty oraz poniższych uwag. - Doba pobytu trwa od godz. 14.00 do godz. 11.00 dnia następnego. - Płatności za pobyt dokonuje się w dniu przyjazdu gotówką lub potwierdzonym przelewem. - Osoby dodatkowe w domkach holenderskich i drewnianych (powyżej standardowej ilości osób określonej w cenniku)dopłata 30 zł os./dobę. - W każdym domku holenderskim i drewnianym nie może przebywać więcej niż 6 osób. - Ceny zawierają opłatę klimatyczną, opłatę za media oraz parking. - Wysokość opłat za pobyt nie podlega zmniejszeniu lub zwrotowi, jeżeli wczasowicz wyjedzie z własnej woli w trakcie trwania wypoczynku. - Cisza nocna trwa od godz. 22.00 do godz. 7.00 * promocja obowiązuje na pobyty w terminach od 22.08.2018

Atuty pokoju

  • Łazienka
  • Aneks kuchenny
  • Taras
  • Lodówka
  • Zastawa stołowa
  • Czajnik elektryczny

Dostępne w obiekcie

  • Plac zabaw
  • Parking
  • Restauracja
  • Ogród do dyspozycji gości

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie