Apartamenty i Pokoje ALEXANDRIA Karwia

KARWIA, DOMKI LETNISKOWE ORAZ POKOJE Z ŁAZIENKAMI I WYJŚCIEM NA BALKON

icon location
Apartamenty i Pokoje ALEXANDRIA
ul. Kopernika 35, 84-105 Karwia
Do Plaży: 450 m.
icon price card
Cena od  35  zł/os.

OPIS OBIEKTU:

Do zaoferowania mamy miejsca noclegowe w apartamentach, pokojach gościnnych oraz domkach letniskowych.
Pokoje wyposażone zostały w łazienkę oraz balkon. Dodatkowo umieszczono w nich także lodówkę, naczynia, czajnik bezprzewodowy oraz telewizor i sprzęt plażowy.
Domki letniskowe przeznaczone są dla 4 do 6 osób. Przed każdym z nich znajduje się taras. Domki wyposażone zostały w łazienkę oraz aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem i zestawem naczyń. W środku znajduje się także telewizor i sprzęt plażowy.
Nowość! BASEN na terenie obiektu!

NASZA OFERTA:

Karwia to niewielka miejscowość letniskowa położona nad Morzem Bałtyckim. Ta dawna osada rybacka zlokalizowana jest w sąsiedztwie Jastrzębiej Góry i Władysławowa. Miasteczko stanowi doskonałą bazę wypadową do Trójmiasta czy na Półwysep Helski. Co roku miejsce to odwiedzane jest przez tłumy turystów. Wczasowicze cenią sobie to letnisko ze względu na czyste, bogate w jod powietrze oraz jedną z najpiękniejszych plaż na całym polskim wybrzeżu. Latem, na plaży oprócz leżakowania i kąpieli morskich można skorzystać z różnych atrakcji. Dla dzieci rozkładane są specjalne baseniki, trampoliny i zjeżdżalnie. Dorośli, w wolnej chwili mogą spróbować swoich sił w sportach plażowych.

Karwia to również piękne, zielone tereny doskonałe na krótsze i dłuższe wyprawy piesze czy rowerowe. W najbliższej okolicy znajduje się wiele rezerwatów i parków krajobrazowych, mających na celu ochronę rzadkich gatunków fauny i flory. Przygotowane zostały również specjalne trasy Nordic Walking. Każda z dostępnych ścieżek jest doskonale oznaczona i ma różny stopień trudności.

Karwia to doskonałe miejsce dla każdego. Bogata baza noclegowa, liczne restauracje oraz typowo nadmorskie atrakcje pozwolą na wypoczynek i oderwanie się od szarej codzienności.

CENNIK:


Niski 
01.05 -22.06 oraz od 27.08


Średni
23.06 - 8.07 oraz 19.08 - 26.08


Wysoki 
09.07 - 18.08


Pokoje


35 - 40 zł/osoba


40 - 60 zł/osoba


65 - 70 zł/osoba


Domki


120 - 240 zł/domek


200 - 350 zł/domek


280 - 380 zł/domek


Apartamenty


120 - 240 zł/apartament


165 - 350 zł/apartament


230 - 360 zł/apartament


Dla naszych stałych gości atrakcyjne rabaty.
 
Zgodnie z art.13 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/ 46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119). informuje, iż: 1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Willa i Domki Alexandria, Robert Felkner, ul. Kopernika 35, 84-105 Karwia, alexandria.karwia@wp.pl 2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu korzystania z usług hotelowych-na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b) -przetwarzanie jest niezbędne do wykonania umowy, której strona jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na zadanie osoby,której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. 3) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowychbeda wyłącznie podmioty uczestniczące w realizacji usług. 4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 lat. 5) Posiada Pani/Pan prawo do zadania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. 6) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organunadzorczego. 7) Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową realizacji usługi/umowy

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

511 80... 511 800 337 501 79... 501 794 207
Miło nam będzie jeżeli powiesz że dzwonisz z www.nadmorzem.com ! Dziękujemy !
Podoba Ci się ten obiekt?
Kliknij "Poleć to!":

Karwia - podobne noclegi

Apartamenty MALTA Karwia - NOWOCZESNE APARTAMENTY MALTA 200 m OD MORZA . Apartamenty Malta zlokalizowane są zaledwie 200m od morza, w sąsiedztwie sosnowego lasu. To atrakcyjna propozycja dla rodzin z dziećmi, posiadamy plac zabaw dla najmłodszych,salę zabaw na parterze z wyjściem na taras z grillem, teren bezpieczny ogrodzony. W naszej ofercie noclegowej znajdą ... Więcej informacji

Karwia - zobacz pozostałe miejsca noclegowe:

  • noclegi nad morzem
  • Atrakcje nad morzem
  • Imprezy nad morzem
  • Imprezy nad morzem
  • Imprezy nad morzem
apartamenty w rowach