Domki BIAŁA PERŁA Jezierzany

Home > Jezierzany > Domki BIAŁA PERŁA Jezierzany

Domki BIAŁA PERŁA Jezierzany

Urlop nad morzem w nowych domkach letniskowych koło Jarosławca

Zapraszamy na rodzinny, udany i niezapomniany wypoczynek do nowo wybudowanych domków „Biała Perła” położonych w miejscowości Jezierzany, oddalonych o 1,5 km od morza i miejscowości Jarosławiec, a także 500 metrów od Jeziora Wicko. W pobliskim Jarosławcu można skorzystać z Aqua Parku, zwiedzić Latarnię Morską oraz Muzeum Bursztynu.

Dla dzieci przygotowaliśmy nowoczesny plac zabaw. Na terenie obiektu znajduje się duży basen z podgrzewaną wodą, grille oraz teren do gry w piłkę. Cały teren jest ogrodzony.

NASZA OFERTA:

Każdy domek składa się z dwóch sypialni, salonu z rozkładaną wersalką, TV LED 43 cale, łazienki z prysznicem, aneksu kuchennego oraz tarasu (łączna powierzchnia 48 m²). Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik bezprzewodowy, kuchenkę elektryczną dwu palnikową, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz niezbędny zestaw stołowy do codziennych posiłków. W każdym domku jest sejf i bezpłatne Wi-Fi.

CENNIK:

Cennik na rok 2020:

do 13.VI - 250,-

od 14.VI do 4.VII - 299,-

od 5.VII do 16.VIII - 399,-

od 17.VIII do 23.VIII - 299,-

od 24.VIII - 250,-

 

Regulamin:

1. Goście korzystający z noclegów w domkach zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem pobytu oraz jego przestrzeganiem.

2. Rezerwację wstępną (telefoniczną bądź mailową) należy potwierdzić wpłacając na konto podane przez właściciela ośrodka w terminie 2 dni, zadatku w wysokości 30% całego pobytu . W przypadku braku w/w wpłaty rezerwacja zostanie anulowana. 

3. Na czas pobytu wydawany jest 1 komplet kluczy. W przypadku zgubienia klucza do domku, gość zobowiązany jest do uiszczenia opłaty w wysokości 50 zł. 

4. Pozostałą należności za zamówiony pobyt pobieramy w dniu przyjazdu gotówką przy zameldowaniu i przekazywania kluczy.

5. Nie dokonujemy zwrotu pieniędzy, ani wpłaconego zadatku w razie niedotrzymania podanego terminu pobytu, rezygnacji lub skróceni pobytu. 

6. Doba noclegowa rozpoczyna się od godz. 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 10:00 w dniu wyjazdu.

7. W dniu przyjazdu Goście zobowiązani są do sprawdzenia domku pod kątem uszkodzeń lub braków wyposażenia które należy zgłosić w dniu rozpoczęcia pobytu. 

8. Przekazanie i zdanie domku następuje w obecności właściciela/zarządcy ośrodka. 

9. Gości prosimy o zgłaszanie usterek lub niedopatrzeń w dniu przyjazdu. W przypadku niezgłoszenia a stwierdzenia usterki, szkody lub braku wyposażenia, zostanie pobrana opłata w wysokości wartości szkody. 

10. W ośrodku należy zachować ciszę od godziny 23:00 do 7:00 dnia następnego. 

Po godz. 23.00 prosimy o ściszenie muzyki oraz zachowanie nie przeszkadzające pozostałym gościom. 

11. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom: będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających, które zachowują się agresywnie, w sposób powszechnie uznany za wulgarny. 

Osoby naruszające zasady niniejszego regulaminu zobowiązane będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotów kosztów. 

12. Rodzice i opiekunowie zobowiązani są do opieki nad dziećmi w czasie pobytu na terenie ośrodka. 

13. W ośrodku obowiązuje całkowity zakaz palenia, jest ono dozwolone jedynie na zewnątrz. Za palenie w domku przewidziana jest kara w wysokości 500 zł. 

14. Nie zapewniamy ręczników oraz środków czystości. 

15. Osoby niezameldowane w obiekcie nie mogą przebywać na terenie ośrodka od godziny 23:00 do 7:00 dnia następnego. 

16. Parking dla naszych gości jest bezpłatny (przewidziano 1 miejsce parkingowe na domek). Dodatkowe miejsce postojowe płatne 10 zł./dobę. 

17. Parking jest niestrzeżony 

18. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest:

-palenia tytoniu, używania otwartego ognia, świec w domkach, wyrzucania niedopałków, popiołu do kosza,

-używania w domkach grzałek, kuchenek gazowych i innych urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia domku

-zabrania się przechowywania w pokojach materiałów łatwopalnych, żrących lub wydzielających przykrą woń

19. Zabrania się rozpalania grilla na węgiel przed domkiem, na tarasie i chodnikach. Grillowanie węglem drzewnym lub brykietem możliwe jest tylko w miejscach wyznaczonych. Istnieje możliwość wynajęcia grilla elektrycznego za dodatkową opłatą 50 zł /pobyt i grillowania przed domkiem tylko na grillu elektrycznym. 

20. Zabrania się smażenia ryb z powodu zapachu, który trudno usunąć. Nieprzestrzeganie zakazu palenia tytoniu oraz smażenia ryb wiąże się z obciążeniem Wynajmującego kosztem ozonowania domku - dopłata 500 zł. 

21. Za pobyt dodatkowych osób z poza rezerwacji pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 50 zł za dobę (możliwość zakwaterowania kolejnych osób należy uzgodnić z właścicielem ośrodka podczas rezerwacji) 

22. W obiekcie oprócz opłaty za nocleg pobierana jest również opłata klimatyczna według uchwały rady Gminy

23. Prosimy o wynoszenie śmieci z domków do kontenerów na terenie ośrodka. 

24. Ośrodek nie odpowiada za niedogodności spowodowane z przyczyn od niego niezależnych, np. przerwy w dostawie prądu, wody, Internetu lub usterek spowodowanych działaniem wiatru, deszczu itp. 

25. Przy wynajmie na mniej niż 7 nocy doliczana jest opłata za końcowe sprzątanie 50 zł.

26. W cenie doby wynajmu domku wliczony jest prąd w wysokości 7 kW/dobę (po przekroczeniu wskazanego limitu pobierana jest oplata w wysokości 1 zł. za każdy następny kW)

27. Nie przyjmujemy zwierząt. 

28. Regulamin ośrodka podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej oraz wywieszenie na tablicy informacyjnej na terenie ośrodka. 

29. Dokonując rezerwacji akceptują Państwo regulamin pobytu na terenie ośrodka.

Atuty pokoju

 • Łazienka
 • Aneks kuchenny
 • Taras
 • Wi-Fi
 • Lodówka
 • Zastawa stołowa
 • Czajnik elektryczny
 • Sejf
 • Telewizor

Dostępne w obiekcie

 • Parking
 • Basen
 • Grill
 • Akcesoria dla niemowląt
 • Ogród do dyspozycji gości
 • Plac zabaw
 • Ognisko

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.