Jezierzany Domki Letniskowe

Home > Jezierzany > Jezierzany Domki Letniskowe

Domki BIAŁA PERŁA Jezierzany

Urlop nad morzem w nowych domkach letniskowych koło Jarosławca

Zapraszamy na rodzinny, udany i niezapomniany wypoczynek do nowo wybudowanych domków „Biała Perła” położonych w miejscowości Jezierzany, oddalonych o 1,5 km od morza i miejscowości Jarosławiec, a także 500 metrów od Jeziora Wicko. W pobliskim Jarosławcu można skorzystać z Aqua Parku, zwiedzić Latarnię Morską oraz Muzeum Bursztynu.

Dla dzieci przygotowaliśmy nowoczesny plac zabaw. Na terenie obiektu znajduje się duży basen z podgrzewaną wodą, grille oraz teren do gry w piłkę. Cały teren jest ogrodzony.

NASZA OFERTA:

Każdy domek składa się z dwóch sypialni, salonu z rozkładaną wersalką, TV LED 43 cale, łazienki z prysznicem, aneksu kuchennego oraz tarasu (łączna powierzchnia 48 m²). Aneks kuchenny wyposażony jest w czajnik bezprzewodowy, kuchenkę elektryczną dwu palnikową, lodówkę, kuchenkę mikrofalową oraz niezbędny zestaw stołowy do codziennych posiłków. W każdym domku jest sejf i bezpłatne Wi-Fi.

CENNIK:

Cennik na rok 2019:

do 16.VI - 199,-

od 16.VI do 7.VII - 250,-

od 7. VII do 18.VIII - 299,-

od 18. VIII do 25.VIII - 250,-

od 25.VIII - 199,-

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Jezierzany podobne noclegi