Żeglarz Jastrzębia Gora

Żeglarz Jastrzębia Gora

Zapisz

Oferujemy pokoje 2, 3 i 4-osobowe wszystkie z balkonem zwróconym na południe, zapraszamy !

Do Plaży: 200 m.
Radosna 6, Jastrzębia Gora

Ośrodek Wczasowy Żeglarz znajduje się w nadmorskiej miejscowości Jastrzębia Góra, która słynie z klifów i wąwozów. Ośrodek położony jest blisko centrum Jastrzębiej Góry, a od szerokiej piaszczystej plaży dzieli go tylko 300 metrów. Na ogrodzonym, otoczonym zielenią terenie znajdują się 2 piętrowe budynki mieszkalne oraz jadalnia w trzecim budynku. Oferujemy pokoje 2, 3 i 4-osobowe wszystkie z balkonem zwróconym na południe. Pokoje są jasne i urządzone w różnych kolorach. W każdym z nich znajduje się łazienka z prysznicem. Obiekt oferuje boisko do siatkówki, stół do ping-ponga, oraz huśtawki i trampoline dla dzieci, oraz bezpłatny monitorowany parking. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. 

W naszym pensjonacie oferujemy sprzedaż pokoi ze śniadaniem lub śniadaniem i obiadokolacją. Domowe posiłki i dania kuchni polskiej serwowane są w następujących godzinach:

08.30-09.30 śniadanie
16.00-17.00 obiadokolacja

NASZA OFERTA:

2-osobowy pokój ma powierzchnie 12m2 i składa się z łóżka o szerokości 120 cm oraz wersalki. 
3-osobowy pokój ma powierzchnie 15m2 i znajduje się w nim podwójne łóżko o szerokości 140 cm oraz wersalki.
4-osobowy pokój typu apartament ma powierzchnię 48 m2 i składa się z dwóch pokoi 2-osobowych połączonym wspólnym salonikiem. 

Wszystkie pokoje w naszym pensjonacie są wyposażone w pełen węzeł sanitarny, a także telewizor, lodówkę, radio czajnik oraz komplet naczyń. W każdym pokoju znajduje się zestaw plażowy skłądający się z koca, parawanu oraz leżaka. W pokojach nie ma ręczników

Pokaż więcej

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.
Dodaj Obiekt Logowanie