WILLA HANKA Jastrzębia Góra

Home > Jastrzębia Góra > WILLA HANKA Jastrzębia Góra

WILLA HANKA Jastrzębia Góra

POKOJE Z ŁAZIENKAMI W JASTRZĘBIEJ GÓRZE

Do Plaży: 350 m.
ul. Derdowskiego 25, Jastrzębia Góra

Willa Hanka to kameralny ośrodek położony w malowniczej, spokojnej części Jastrzębiej Góry. Odległość do pięknej, szerokiej plaży wynosi około 350 metrów. Dysponujemy przytulnymi pokojami gościnnymi 2, 3 i 4 osobowymi.  Prowadzimy również własną stołówkę, w której codziennie serwujemy smaczne, domowe posiłki. W całym obiekcie dostępne jest bezprzewodowe łącze internetowe. W ogrodzie znajduje się wydzielone miejsce do grillowania, a także mini plac zabaw dla dzieci.

Zapraszamy również grupy zorganizowane! 

NASZA OFERTA:

Do zaoferowania mamy przytulne pokoje gościnne przeznaczone dla 2, 3 lub 4 osób. W każdym pomieszczeniu znajduje się telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, akcesoria plażowe, czajnik bezprzewodowy oraz podstawowe naczynia. Standardem jest również łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. W części pokoi dostępne są również lodówki. Pozostali goście mogą korzystać z lodówek ogólnodostępnych.

CENNIK:

Termin Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy
Poza sezonem
Możliwość wykupienia posiłków
45 zł/osoba 45 zł/osoba 40 zł/osoba
Wysoki sezon (wakacje)
Cena ze śniadaniem
85 zł/ osoba ze śniadaniem 80 zł/ osoba ze śniadaniem 75 zł/ osoba ze śniadaniem

Istnieje możliwość wykupienia obiadów.

 Zapraszamy również grupy zorganizowane.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.