Domki JASNA POLANA Jastrzębia Góra

Home > Jastrzębia Góra > Domki JASNA POLANA Jastrzębia Góra

Domki JASNA POLANA Jastrzębia Góra

Jasna Polana - Komfortowe domki - tylko 150m od plaży!

Cena od 64 zł/os.
ul. Uzdrowiskowa 2, Jastrzębia Góra

Piętrowe domki letniskowe składają się z salonu wyposażonego w telewizor oraz rozkładaną, 2 osobową kanapą. Pomieszczenie to połączone jest z aneksem kuchennym, w którym umieściliśmy lodówkę, czajnik elektryczny, mikrofalówkę, naczynia oraz sztućce. Na parterze znajduje się także łazienka z prysznicem, umywalką i toaletą. Na piętrze przygotowaliśmy dwa pokoje sypialniane z komfortowymi łóżkami. Jedna z sypialni jest pomieszczeniem otwartym. Z obu pokoi można wyjść na zadaszony balkon.

NASZA OFERTA:

Jastrzębia Górato to popularna miejscowość wypoczynkowa położona nad Morzem Bałtyckim. Letnisko zlokalizowane jest na wysokim, klifowym urwisku i może poszczycić się jedną z najszerszych plaż na polskim wybrzeżu. Ze względu na korzystny mikroklimat, czyste powietrze oraz piękne położenie, miejscowość co roku odwiedzana jest przez tłumy turystów. Dodatkowym atutem jest fakt, iż Jastrzębia Góra stanowi doskonałą bazę wypadową do pobliskiego Władysławowa oraz na Półwysep Helski.

Najbardziej rozrywkową częścią miasta jest Promenada Światowid. Właśnie tutaj znajdują się liczne restauracje, kawiarnie i bary. Oprócz tego w sezonie letnim można tu posłuchać muzyki oraz obejrzeć różne występy.

Przy okazji wypoczynku w Jastrzębiej Górze warto wybrać się do Rozewia i zobaczyć tamtejszą latarnię morską. Oprócz podziwiania zapierających dech w piersiach widoków, można tam również zwiedzić Muzeum Latarnictwa Morskiego

CENNIK:

Cennik 2019 

Od 26.04 do 30.06

Domek 3-osob. - 260 zł / doba
Domek 4- osob. -300 zł / doba
Domek 5 -osob. -340 zł / doba
Dopłata do każdej następnej osoby +40 zł ( max. 7 osób) / doba

Od 01.07 do 26.08

Domek 4-osob. - 450 zł / doba
Domek 5-osob. - 480 zł / doba
Dopłata do każdej następnej osoby + 40 zł ( max . 7 osób ) / doba

 

Cena za dzieci do uzgodnienia w zależności od wieku.

W sezonie wysokim preferowane pobyty tygodniowe .

*Podczas weekendu ,,Festiwal Whisky" (23 - 25.08.2019 Cena domku do 5 osób 590 zł /doba - dopłata do każdej następnej osoby + 40 zł max 7 os ).

Warunki rezerwacji:
W celu potwierdzenia rezerwacji należy wpłacić 30% całkowitej kwoty noclegu na konto w ciągu 3 dni od rezerwacji wstępnej.

Dane do przelewu:
Dajana Wójcik Jasna Polana
Tytuł przelewu: imię nazwisko, termin pobytu, ilość osób
Nr konta: 50 1020 1912 0000 9602 0130 0243

Do każdego domku zapewniane jest jedno miejsce postojowe. Do kwoty wynajmu doliczana jest opłata miejscowa według cennika miasta Władysławowo (1,50 zł za dobę od osoby ). 

 

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.