JASTRZĘBIA GÓRA Apartamenty

Home > JASTRZĘBIA GÓRA > JASTRZĘBIA GÓRA Apartamenty

AMBROZJA JASTRZĘBIA GÓRA

APARTAMENT AMBROZJA I MAJA

Do Plaży: 300 m.
KISTERÓW 7, JASTRZĘBIA GÓRA

Zapraszamy do naszych dwóch luksusowych apartamentów, które są położone 300 m od morza i 400 m od latarni morskiej w Jastrzębiej Górze. Są to komfortowe i funkcjonalne apartament o powierzchni 34 m2 i 35 m2 .

NASZA OFERTA:

Do dyspozycji gości posiadamy: Apartament Ambrozja w którym znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, 2 balkony, łazienka (4 miejsca noclegowe) Apartament Maja w którym znajduje się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, 2 balkony, łazienka (6 miejsc noclegowych) Apartamenty są kompletnie wyposażone i bardzo słoneczne. Do dyspozycji gości oferujemy część rekreacyjną składającą się z : basenu siłowni z salką fitness sauny placu zabaw dla dzieci Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania po uprzednim uzgodnieniu z guadów i rowerów. Kuchnia wyposażona jest ponadto w mikrofalówkę oraz ekspres do kawy (oba apartamenty) Dla Państwa wygody i w trosce o bezpieczeństwo cały kompleks jest ogrodzony i monitorowany, a na jego terenie zapewniamy miejsce parkingowe oraz piwnicę, gdzie można przechowywać sprzęt sportowy i akcesoria plażowe.

INNE INFORMACJE:

Zachęcamy Państwa do odwiedzenia nas na stronie internetowej www.odpoczywaj.org.pl (strona będzie dostępna od 1.03.2012)

CENNIK:

Cena za dobę wynajęcia jednego z apartamentów wynosi od 130 do 300 zł (cena zależna od długości i terminu pobytu). Przy dłuższych pobytach oferujemy 10 % rabatu.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.