Dom Wypoczynkowy "California" Jantar

Home > Jantar > Dom Wypoczynkowy "California" Jantar

Dom Wypoczynkowy "California" Jantar

Jesteśmy w zacisznym miejscu co pozwala w pełni zrelaksowac się po całorocz

Gdańska 43A, Jantar

W NASZEJ OFERCIE: *atrakcyjne położenie -do morza około 900m *bezpieczna posesja z miejscami parkingowymi *pokoje 2,3,4 osobowe *apartamenty 2-pokojowe *każdy pokój posiada łazienkę, telewizor, czajnik *pokoje z indywidualnymi tarasami i balkonami *internet WIFI *plac zabaw dla najmłodszych *tenis stołowy *wypożyczalnia rowerów *na miejscu stołówka *poza sezonem letnim promocyjne ceny *obiekt czynny przez cały rok *zapraszamy na kolonie, wycieczki, imprezy okolicznościowe i spotkania integracyjne

OKOLICE OBIEKTU:

Od naszego obiektu jest blisko do sklepów, komunikacji PKS oraz kolejki wąskotorowej. Jest doskonałe połączenie z Malborkiem i Trójmiastem. W pobliżu znajduje się jeziorko, prawdziwa frajda dla zapalonych wędkarzy i nie tylko. Dla najmłodszych dużą atrakcją będzie odwiedzenie farmy strusi, gdzie dowiedzą się o ich życiu i obyczajach. Jak sama nazwa wskazuje,miejscowośc Jantar słynie z bursztynu,który od wieków cieszy się dużą popularnością. O całej jego historii można dowiedziec się w tutejszym Muzeum. Co roku na naszej plaży organizowane są Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu Polączone z występami znanych artystów. W Jantarze do dnia dzisiejszego przez pół roku od listopada do kwietnia trwają tu bursztynowe żniwa. W sezonie letnim wieś ta staje się turystycznym kurortem. Wspaniałe, czyste, szerokie i bezpieczne plaże są idealnym miejscem kąpieli morskich i słonecznych. Jest tu bogata baza gastronomiczna i noclegowa. Dobrze zagospodarowany teren w pasie admorskim oraz wiele atrakcji na samej plaży sprawia, że pobyt w Jantarze jest cudownym relaksem.

CENNIK:

Cena od 40 zł do 60 zł za dobę od osoby. Uzależniona jest od terminu oraz długości pobytu.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.