Willa Fala Hel

Willa Fala pokoje z lazienkami

icon location
Willa Fala
Sikorskiego 3, 84-150 Hel
Do Plaży: 100 m.

OPIS OBIEKTU:

Dostępne pokoje i apartament: 2/3/4 osobowe w apartamencie znajduje sie kuchnia, łazienka, sypialnia i salon. w pokojach ze łazienką znajduje się: - telewizor i czajnik elekt. bezpłatne parkowanie na posesji (parking niestrzeżony, teren ogrodzony), możliwość grillowania. Doba noclegowa od 12.00 do 10.00 dnia następnego. Plaża 100 m. !!! Dworzec PKP, PKS 200m. Foki 150 m.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Hel - podobne noclegi

Wakacje na Helu Hel - Apartamenty i mieszkania w Helu, domek w Jastarni . W palecie możliwości sezonowego wypoczynku nad Bałtykiem, wyróżnia się nasza - działająca od sześciu laty baza. Stworzyliśmy bowiem bogatą ofertę, która daje każdemu swobodny wybór różnych wariantów alternatywnych propozycji zakwaterowania: - w nowoczesnym apartamentowcu, lub trad ... Więcej informacji

Hel - zobacz pozostałe miejsca noclegowe: