Komfortowe mieszkanie - Gdańsk Gdańsk

1 pokój, kuchnia, łazienka w pełni wyposażone.1,5km do Starówki- 5min tramwajem, bdb skomunikowane

icon location
Komfortowe mieszkanie - Gdańsk
Sienna 18, 80-704 Gdańsk
Do Plaży: 3500 m.

OPIS OBIEKTU:

Samodzielne mieszkanie - Kawalerka - 1 pokój, 2 podwójne łózka - 4 miejsca do spania. Kuchnia - lodówka, kuchenka gazowa, kuchenka mikrofalowa,zlewozmywak, w pełni wyposażona. Łazienka - pralka, kabina prysznicowa. Przedpokój - szafa typu komandor. 1,5km do Starówki- 5min tramwajem, bdb skomunikowane. Od 30 lipca Jarmark Dominikański. Zapraszamy do Gdańska!!!

NASZA OFERTA:

Zapraszamy do Gdańska na kolejny Jarmark św Dominika w dniach 28 lipca 19 sierpnia. W programie wiele atrakcji, imprez, bogaty program kulturalny, realizowany na kilku scenach przez wszystkie dni imprezy.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.

Gdańsk - podobne noclegi

Hotel Bartan *** Gdańsk - Hotel Bartan . to nowoczesny, kameralny hotel, położony w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej. ... Więcej informacji

Gdańsk - zobacz pozostałe miejsca noclegowe: