Gąski Apartamenty

Home > Gąski > Gąski Apartamenty

Domki OASIS Gąski

GĄSKI, DOMKI I APARTAMENTY W GĄSKACH

Cena od 40 zł/os.
Do Plaży: 300 m.
ul. Żaglowa 11, Gąski

Apartamenty rodzinne składają się z pokoju z aneksem kuchennym (płyta ceramiczna, czajnik, lodówka, komplet naczyń, sztućce itp.)oraz sypialni. W pokoju głównym znajduje sie stół jadalny, telewizor lcd, obszerna szafa, szafki oraz rozkładana dwuosobowa sofa. W drugim pokoju znajduje się podwójny tapczan oraz pojedyncze łóżko bądź dwa pojedyncze łóżka, szafki nocne z lampkami. W każdym apartamencie znajduje się łazienka z kabiną prysznicową. Na wyposażeniu jest sprzęt plażowy (parawan, krzesełka turystyczne). Do Państwa dyspozycji (do wypożyczenia w recepcji) jest żelazko, suszarka do bielizny i grill. W apartamencie znajduje się: Łazienka z kabiną prysznicową  Telewizor lcd  Aneks kuchenny, a w nim: - Kuchenka elektryczna (płyta ceramiczna) - Lodówka - Czajnik - Komplet naczyń i sztućców - Taras - Sprzęt plażowy

CENNIK:

Od 159 zł do 319zł NR KONTA - 32 1020 1013 0000 0202 0269 5146  INFORMACJE DODATKOWE 1.Doba zaczyna się o godz 15 w dniu przyjazdu,kończy o godz.10 w dniu wyjazdu. 2.W sezonie lipec-sierpień wynajem odbywa się w cyklu tygodniowym /sob-sob ,niedz-niedz/ 3.W cenie prad ,woda ,miejsce parkingowe ,internet wi-fi. 4.Dodatkowo płatne-opłata klimatyczna.Możliwość wynajęcia krzesełka do karmienia oraz skorzystania z pralki/za opłata/ 5.W dniu przyjazdu wczasowicz wpłaca kaucje zwrotną w wysokości 200zł.W kwocie tej jest 80zł za końcowe sprzatanie zwracane po sprawdzeniu czystości. 6.Rezerwacja ważna jest po wpłacie zadatku 500zł-pobyt 1tydzień ,1000zł -pobyt 2 tygodnie i potwierdzeniu wpłaty  w ciągu 3 dni. 7.Wpłatę pozostałej części należy uregulować gotówką w dniu przyjazdu. 8.Za skrócenie okresu pobytu lub rezygnacje z przyczyn od nas niezależnych wpłacona kwota nie podlega zwrotowi. 

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Oczywiście treść wiadomości możesz zmienić na swoją :).
Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.