Skalno Domy Letniskowe

Home > Skalno > Skalno Domy Letniskowe

WCZASY NA PAGÓRKU Skalno

Nowe domy drewniane, 6-osobowe, w okolicy Pogorzelicy i Niechorza

Do Plaży: 2500 m.
Skalno 21, Skalno

Nowe domy szkieletowe-drewniane, 6-osobowe, położone 2,5 km od plaży w Pogorzelicy. Zapraszamy wczasowiczów ceniących spokój i lubiących niezapomniane widoki. Domy są w pełni wyposażone. Do Państwa dyspozycji mamy dwa domy/obiekty. Przed domami znajduję się parking dla wczasowniczów. WYPOSAŻENIE: * salon: TV, komplet wypoczynkowy, stół jadalniany + 4 krzesła, * aneks kuchenny: zastawa stołowa, sztućce, kubki, szklanki, lodówka, płyta grzewcza 2-palnikowa, garnki, * łazienka: prysznic, toaleta, umywalka, * leżaki, parawan, suszarka na pranie, żelazko, książki, bajki, kolorowanki i kredki dla dzieci. Piętro: * sypialnia: łóżko małżeńskie i jedno łóżko pojedyncze, TV, fotel, * antresola - dwa łóżka pojedyncze, * toaleta z umywalką, * na zewnątrz domku: zadaszony taras, zestaw ogrodowy, grill.

NASZA OFERTA:

Na terenie domków: * plac zabaw: huśtawki, zjeżdżalnia, piaskownica i inne zabawki ogrodowe, * altana: zestaw ogrodowy, * parking dla gości bezpłatny, niestrzeżony (maksymalnie dwa auta na dom), * teren domków jest ogrodzony i zamykany na noc. ZWIERZĘTA: * gościmy również psiaki - pod warunkiem utrzymania czystości w domku oraz na posesji (dodatkowa opłata).

INNE INFORMACJE:

POBYT W DOMU 1. Doba noclegowa rozpoczyna się o godzinie 14:00 i trwa do godziny 10:00 dnia następnego. 2. Nocowanie osób spoza ośrodka jest niedozwolone. 3. Na terenie domu znajduje się parking dla Gości. Maksymalnie 2 auta/ dom. 4. Cisza nocna obowiązuje od godziny 23:00- 7:00. 5. Właściciel nie odpowiada ze wartościowe rzeczy pozostawione w domu. UŻYTKOWANIE DOMKU I SZKODY 1. W domku obowiązuje całkowity zakaz smażenia ryb. Ryby patroszy się na zewnątrz domu, zachowując czystość i porządek. 2. Wszelkie szkody wynikłe z pobytu i użytkowania domu należy na bieżąco zgłaszać właścicielowi. 3. Za wszelkie szkody rzeczowe powstałe w domku materialnie odpowiada osoba wynajmująca. 4. Prosimy aby w domu oraz na jego terenie utrzymywać porządek. 5. Podczas zameldowania należy uiszczyć depozyt na wypadek zniszczeń w wysokości 100 PLN za pobyt. BEZPIECZEŃSTWO 1. W domu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i używania otwartego ognia. 2. Zabrania się używania w domu własnych urządzeń elektrycznych do gotowania i ogrzewania (wyjątek stanowi suszarka do włosów). 3. Odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci podczas pobytu w domu i na placu zabaw ponoszą ich rodzice/ opiekunowie.

OKOLICE OBIEKTU:

Odnajdą tutaj Państwo wiele atrakcji: ? Szlaki turystyczne piesze i rowerowe, ? Edukacyjny szlak historyczny Pogorzelica - Pobierowo, ? Raj dla grzybiarzy i miłośników leśnych spacerów, ? Nadmorska kolejka wąskotorowa i zabytkowy dworzec kolejowy, ? Latarnia morska - o wysokości 45 m, wpisana do rejestru zabytków, ? Muzeum Rybołówstwa w Niechorzu, ? Jezioro Liwia Łuża, ? Ruiny kościoła w Trzęsaczu, ? Foka o imieniu Depka - jedyna dziko żyjąca foka szara na polskim wybrzeżu.

CENNIK:

320 zł/ noc/ dom; pies - 10 zł/ noc/ pies; opłata klimatyczna uiszczana na miejscu: dorośli - 1 zł/ osoba/ noc; dzieci - 0,50 zł/ osoba/ noc.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.