Dziwnówek Pokoje Gościnne

Home > Dziwnówek > Dziwnówek Pokoje Gościnne

Słoneczne Pokoje Dziwnówek

Cena od 35 zł/os.
Do Plaży: 300 m.
ul. Mickiewicza 17, Dziwnówek

Oferujemy: - duże rodzinne pokoje nowocześnie urządzone z pełnym węzłem sanitarnym - 3 apartamenty - na każdym piętrze aneks kuchenny  - duży taras z grillem - na tyłach domu ogrodzony teren zielony z siedziskiem i grillem  - miejsca parkingowe przy posesji  Wyposażenie naszych pokoi: - łazienka z WC i kabiną - RTV (kablówka) - łoże małżeńskie - lodówka - bezprzewodowe łącze internetowe  - podstawowe naczynia i sztućce - sprzęt plażowy Po wcześniejszym uzgodnieniu można przyjechać z pieskiem.

CENNIK:

Cena z za 1 os/dobę wynosi od 35-60 PLN w zależności od terminu i długości pobytu.   Konto do przelewu: Danuta Woźniak ul. Mickiewicza 17 72-420 Dziwnówek PeKaO S.A. w Kamieniu Pomorskim 97 12 40 38 68 1111 0000 40 92 09 57

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.