Ośrodek Wypoczynkowy POLARIS Dziwnówek

Home > Dziwnówek > Ośrodek Wypoczynkowy POLARIS Dziwnówek

Ośrodek Wypoczynkowy POLARIS Dziwnówek

Cena od 40 do 70 zł/os.
Do Plaży: 100 m.
ul. Kamieńska 5, Dziwnówek, Dziwnówek

Serdecznie zapraszamy do Ośrodka Wczasowego Polaris położonego w Dziwnówku. Kompleks zlokalizowany jest w malowniczej części miasteczka, około 100 metrów od pięknej plaży.

Do zaoferowania mamy 100 miejsc noclegowych w przytulnych domkach campingowych. Teren ośrodka jest ogrodzony i zadrzewiony sosnami. W ogrodzie przygotowany został również plac zabaw dla maluchów, stół do ping-ponga oraz wypożyczalnia sprzętu plażowego. Chętni mogą wykupić zabiegi rehabilitacyjne w pobliskim obiekcie. Na terenie ośrodka dostępne jest bezprzewodowe łącze internetowe.

NASZA OFERTA:

Ośrodka Wczasowego Polaris to 22 domki. Każdy z nich może pomieścić od 4-5 osób.

Dwupokojowe domki wyposażone są w aneks kuchenny z niezbędnym sprzętem (lodówka, czajnik, kuchenka, naczynia i garnki), łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym oraz taras.

CENNIK:

  • Sezon Niski (01.05 - 31.05) - 40zł/osoba
  • Sezon Średni (1.06 - 30.06) - 210zł/ domek
  • Sezon Wysoki (01.07 - 28.08) - 280zł/ domek

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.