Dziwnów Pokoje Gościnne

Home > Dziwnów > Dziwnów Pokoje Gościnne

Pokoje Zuzia Przymorze Dziwnów

Pokoje przy plaży

Cena od 40 zł/os.
Do Plaży: 20 m.
Przymorze 1b, Dziwnów, Dziwnów

Pokoje gościnne Zuzia Przymorze gwarantują Państwu wypoczynek w komfortowo wyposażonych pokojach.   Każdy pokój posiada: własną łazienkę  TV lodówkę, czajnik elektryczny parawan i leżak plażowy internet Wi - Fi.

CENNIK:

Zgłoszenia rezerwacji można dokonywać: drogą telefoniczną, za pośrednictwem e - maila, bezpośrednio w obiekcie. Warunkiem potwierdzenia rezerwacji jest wpłata zadatku na poczet rezerwacji pokoju.  Całkowitą opłatę za pobyt uiszcza się w dniu przyjazdu.  Zakres cenowy od 40 zł do 70 zł. Ceny zależne są od pokoju, okresu i długości pobytu. Dodatkowo naliczana jest opłata klimatyczna. Wpłaty zadatku należy dokonywać na rachunek:  53 1020 4795 0000 9202 0240 9993 Justyna Markowska Osiedle Rybackie 10a/1 72-420 Dziwnów W tytule przelewu należy wpisać nazwisko osoby, która dokonywała rezerwacji, termin pobytu i nr telefonu.  W przypadku skrócenia pobytu z przyczyn niezależnych od nas wniesiona opłata nie podlega zwrotowi. 

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.