O.W. CYNAMON Dziwnów

Home > Dziwnów > O.W. CYNAMON Dziwnów

O.W. CYNAMON Dziwnów

Dziwnów, komformtowe domki drewniane,50 m od morza

Cena od 60 zł/os.
Do Plaży: 50 m.
ul. Kaprala Koniecznego 8, Dziwnów

Zapraszamy Państwa na wypoczynek w Ośrodku Wczasowym CYNAMON, usytuowanym na ogrodzonym i zadrzewionym terenie o powierzchni blisko 10.000 m2 w sąsiedztwie pięknej, piaszczystej plaży (ok. 50 m).

Na terenie ośrodka znajduje się asfaltowe boisko do siatkówki, placyk zabaw dla dzieci oraz miejsce do grillowania. Sportowcom polecamy pobliskie boisko do piłki nożnej, koszykówki, korty tenisowe i wiele kilometrów ścieżek rowerowych!

NASZA OFERTA:

W 2012 roku rozpoczęliśmy budowę nowych domków kempingowych o podwyższonym standardzie. Wszystkie domki są dwupoziomowe, na parterze znajduje się pokój z łóżkiem małżeńskim o wym.160×200 cm, aneks kuchenny i łazienka. Na antresoli są dwa łóżka o wym. 90×200 cm. Przy każdym domku znajduje się drewniany tarasik ze stołem i krzesłami.

Mały Biały Domek Dwupokojowy domek z niszą kuchenną i łazienką mieści 2 osoby dorosły i 2 dzieci.

W naszym motelu znajdują się miejsca noclegowe w 2, 3, 4 i 5 osobowych pokojach. Każdy pokój posiada łazienkę.

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.