Dziwnów Pokoje gościnne

Home > Dziwnów > Dziwnów Pokoje gościnne

Marina Polmax - Studia, Pokoje i Camping Dziwnów

Kameralny ośrodek z mariną i campingiem. Rzeka, morze i jezioro w promieniu 300m.

Cena od 43 zł/os.
Do Plaży: 250 m.
ul. Spadochroniarzy Polskich 20, Dziwnów

Marina Polmax to mały, kameralny ośrodek wypoczynkowy z własnym portem jachtowym położony w lesie nad rzeką przy dojściu do plaży - doskonałe miejsce na odpoczynek dla osób lubiących spokój i przyrodę. Znakomite miejsce dla osób ceniących aktywny wypoczynek: żeglarzy, motorowodniaków, windsurferów, wędkarzy a także grzybiarzy.

Ośrodek znajduje się około 100 m do leśnego jeziora - bezpośrednio przy ujściu rzeki Dziwny do morza oraz przy jedynym po tej stronie rzeki dojściu do plaży i jeziora. Nasza przystań jachtowa pomieści 20 jachtów. Posiadamy pełne zaplecze dla żeglarzy. Możliwość cumowania do nadbrzeża oraz do bojek. Przyjmujemy łódki o zanurzeniu od 0,5 do 2,0 m. Za mostem zwodzonym (300m) jest stacja benzynowa dla statków i jachtów gdzie można zakupić każdą ilość benzyny lub ropy.

Na terenie posesji:

  • plac zabaw dla dzieci (zjeżdżalnia) 
  • możliwość zlecenia prania
  • wiele miejsc na grilla, miejsce na ognisko
  • pomosty dla wędkarzy
  • parking.

Teren jest ogrodzony. Akceptujemy i lubimy zwierzęta domowe, przyjedź do nas razem ze swoim pupilem. 

 

NASZA OFERTA:

Oferujemy dwa domki drewniane piętrowe - w jednym znajdują się pokoje mieszkalne, w drugim Tawerna oraz zaplecze dla żeglarzy.

Na parterze: 3 studia dwupokojowe (2 x 3 os. + 1 x 4 os.) - każde z łazienką, lodówką, czajnikiem elektrycznym i sztućcami. Na piętrze: 3 jasne pokoje. Pokój #4 to duży pokój 4-osobowy - jedno łoże małżeńskie i 2 wersalki 1-osobowe, pokój #3 pomieści 2-3 osoby (1 tapczan 2-osobowy i 1 wersalka), a pokój #2 ma dwie 1-osobowe wersalki.

We wszystkich pokojach łazienka, lodówka i czajnik elektryczny, a także sztućce.

Istnieje również możliwość postawienia przyczep campingowych, camperów oraz ew. namiotów. 

Wyślij zapytanie rezerwacyjne:

Firma Akcept Wojciech Deja nie przechowuje Twoich danych, które wypełniłeś w tym formularzu zapytania o dostępność miejsc noclegowych. Przesyłamy je bezpośrednio do obiektu noclegowego w postaci elektronicznej. Twoje dane nie są gromadzone w naszych bazach danych. Na Twoje zapytanie odpowie bezpośrednio obiekt noclegowy.