DOMY LETNISKOWE nad morzem

20 obiektów na 1 stronach
1

Często zadawane pytania

I tak, i nie. Domy letniskowe to dość duże obiekty (często dla 8-12 osób), położone na osobnej działce. W związku z tym cena za wynajęcie takiego domu jest dość duża. Ale gdy uda nam się taki dom zapełnić gośćmi - wybierając się na urlop z rodziną czy znajomymi - wówczas cena za osobę jest niższa. Ile kosztuje wynajęcie takiego domu? W zależności od sezonu i wielkości obiektu od 250 do 500 zł za dobę.

Domy letniskowe to trochę inna kategoria niż domki nad morzem - z reguły, to pojedyncze obiekty położone na oddzielnej, zagospodarowanej działce. Często murowane, czasem, dzięki ogrzewaniu, oferujące możliwość całorocznego wypoczynku. Domy letniskowe czy domy wakacyjne to dość duże obiekty oferujące komfortowy wypoczynek dla 8-12 osób. Stąd, można wybrać się na urlop w większym gronie. Domy letniskowe, ze względu na położenie na osobnej działce, zapewniają gościom dużą intymność i swobodę.

Domy letniskowe nad morzem

Domy letniskowe to trochę inna kategoria niż domki nad morzem. Domy, z reguły, to pojedyncze obiekty położone na oddzielnej, zagospodarowanej działce. Często murowane, czasem, dzięki ogrzewaniu, oferujące możliwość całorocznego wypoczynku. Domy letniskowe czy domy wakacyjne to dość duże obiekty przeważnie oferujące komfortowy wypoczynek dla 8-12 osób. Stąd, warto rozważyć wynajęcie takiego obiektu z zaprzyjaźnioną rodziną czy znajomymi - wówczas koszty wynajęcia rozłożą się na większą liczbę osób.